Seriály a filmy

22. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Simona se vrhla na dráhu soukromého detektiva. Bude úspěšná?

Květa Saláková zmizela a chování jejího manžela je lehce podezřelé. Mikuláš se dostává z finančních problémů a snaží se získat Lucii zpět. Hynek předává péči o svého syna kojeneckému ústavu. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě.

Tajemné dění u Saláků pokračuje. Tentokrát se pohřešuje rovnou samotná manželka problémového kardiochirurga Květa. Zavolala si záchranku, ale nikde není. U všech a u Simony zejména to vzbuzuje velké podezření. Jediný, kdo je klidný, je Salák. Tvrdí, že tato situace je běžná. Když se ale nevrátí ani druhý den, nejistě požádá policii o vyhlášení pátrání. Pátrat však začala i Simona, která si dokonce přinesla domů černý pytel, který Salák vyhodil do popelnice. Stal se trestný čin, nebo je to jen další výlet nešťastné alkoholičky?

Mikulášovi vyšel obchod a pořádá doma oslovu. Aby ohromil Lucii, předá jí klíčky od sportovního auta. Nemusí jí dlouho přemlouvat, aby se s ním jela projet. Po stresech z minulých dní je to pro ni nejlepší způsob, jak se odreagovat. Večer Mikuláš Lucii vyzná lásku a prozradí, že některé věci jsou jinak než tvrdí. Které?

Hynek je pod obrovským tlakem. Jeho okolí mu dává jasně najevo, že jediná správná věc, kterou musí udělat, je nechat si svého syna u sebe. On to ale cítí jinak a definitivně nechá Hynečka převézt do kojeneckého ústavu. Tváří se, že je mu jedno, že ve všech očích je opět ten špatný. Negativní reakce Lucie ho však zasáhne.

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace předešlého dílu:

Fotogalerie 289. dílu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.