Seriály a filmy

21. ledna 2014 15:32

Markéta Zídková

Šokující Cesty domů: Jaryn bude hrát ruskou ruletu. Přežije?

Jaryn je blázen. Co si chce dokázat? Proč vyzve mafiána Záviše ke hraní ruské rulety? To už ho život po smrti Aleny fakt nebaví? To se dozvíme v Cestách domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Jaryn je tvrdohlavec. Ještě když žila Alena, chodil hlavou proti zdi. A co mu zemřela, ztratil rozum úplně. Sice se vrátil do práce, ale hazarduje, jako kdyby už nechtěl žít.

V příštím díle seriálu Cesty domů dokonce vyzve Záviše, ať si s ním zahraje ruskou ruletu. Záviš přijímá. Kdo přežije?

O život ale půjde i Fandovi a tak trošku i nejmladší obyvatelce Hradiště (alespoň té, která se vyskytuje v našem seriálu), malé Rozárce.

Fanda bojuje o život poté, co si spletl nějaké černé kuličky (asi vranní oko čtyřlisté?) s borůvkami. Naštěstí mu Hynek věnuje část svych jater. Uvidíme v příštích dílech, zda Fandovo malé tělíčko štěp přijme.

No a Rozárka? Ta ještě chudinka ani neumí chodit a už je kolem ní takové haló. Navíc Záviš dá jasně najevo, že ví, kde Rozárka je. "Škoda, že přes zadní dveře tak táhne," prohlásí Záviš. A Dalibor s Jarynem strnou – Záviš zná cestu, jak se k Rozárce dostat.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Cest domů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.