Seriály a filmy

16. května 2014 10:47

Gabriela Gabrielová

Takhle si svůj svatební den Jaryn určitě nepředstavoval. Co se stane?

Nervozita z neznámého (Jaryn a jeho vstup do manželství), strach z prozrazení (Klára, Záviš), obava z probouzejících se citů (Hynek) a nakonec stesk (Emy po Rozárce). To jsou hlavní emoce cloumající našimi hrdiny. Dívejte se v pondělí ve 20:15.

Jarynovi a Kláře začíná svatební den. Přípravy probíhají v romantické atmosféře až do okamžiku, kdy si pro Kláru přijde strejda – a není sám. Doprovází ho Dalibor s Honzou. Policie totiž zjistí, kdo byl na hotelovém záznamu a kdo celou dobu donášel Závišovi. Jaryn je zdrcený, ale rozhodne se svatbu nezrušit. Podívejte se proč.

Ema stále hůř snáší odloučení od Rozárky. Sváťa na ni proto tlačí, aby udala Záviše. Jen tak se prý dostane z vězení dřív než za tři roky. Semerád jde kvůli Emě za Simonou a chce od ní slib, že když bude jeho dcera spolupracovat, má šanci na propuštění z vězení. Simona mu odmítne cokoli říct. Jak se Ema nakonec rozhodne?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.