VIDEO: Andrej chce zapůsobit na Lindu. A ta mu to „sežere“ i s navijákem

Linda s Andrejem

Linda se najednou ocitá mezi dvěma muži – Mikulášem a Andrejem. Každý z nich je navíc na opačné straně spektra, Andrej je státní zástupce, zato Miky má s policií jen opletačky. Sledujte v pondělí Cesty domů!

Sváťa je stále v nemocnici a jeho zdravotní stav se nelepší, naopak! Alespoň, že už se vrátil Dalibor z Pákistánu s tajemným lékem. Ten ale musí projít testováním, které ukáže, že Dalibor nepřivezl úplně přesně to, co zamýšlel. Možná tedy bude muset celou situaci řešit úplně jinak.

A aby toho nebylo málo, nastěhovaného má v bytě doktora Vencla. I když ze začátku trošku bojují, nakonec Dalibor zjistí, že Vencl je vlastně docela dobrá hospodyňka. Tohle zjištění se bude hodit, protože schůzka mezi Venclem a jeho manželkou Evou nedopadne vůbec dobře.

Mikuláš má už tradičně problémy s Panem P. Ten po něm chce, aby založil požár v jednom z podniků, kde odmítají platit výplané. Navíc Mikymu vyhrožuje, že by mohl klidně založit požár u Lindy. Ale Mikuláš už nechce nic za hranou zákona podnikat. Domluví se proto s policisty a státním zástupcem Andrejem Šilerem, že úkol Pana P skutečně splní. U Lindy mu to ale zrovna dvakrát nepřilepší…

Ani Karel Salák to nebude mít jednoduché – Blanka se rozhodne jít proti němu do otevřeného boje. Chce grant a chce zpátky i primariát a nebude se při tom ohlížet ani napravo ani nalevo! Na svoji stranu strhne i komisařku Jírovou, kterou podpoří v nápadu nenechat se operovat. Což je pro Saláka další rána pod pás.

Prohlédněte si galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.