VIDEO: Blanka pozve Saláka na rande. Nevídáno!

Rande Saláka a Blanky

Energická manželka Rudolfa Bernáta má už dost toho být za domácí puťku. Pokud Rudolf není doma a neléčí pacienty, chodí za nimi domů a na svoji ženu nemá čas. A Blanku to právě přestalo bavit. Dívejte se v pondělí na další epizodu Cest domů. Ve 20.15 na Primě!

I jinak suverénního Karla to poměrně zaskočí, však se bývalou primářku snaží někam vytáhnout už dlouho a ona se pořád oháněla manželstvím s Rudolfem Bernátem. Co se stalo, že najednou změnila názor?

Linda je pořád otřesená z útoku pana P a chce se ho už nadobro zbavit. Když ho jde náhodně ošetřit v nemocnici, kde skončil poté, co si ho Mikuláš „podal“, na chvíli zauvažuje i o tom, že ho zabije. Naštěstí ji od jejího úmyslu zvrátí Dalibor. Linda se bojí jít sama domů, nakonec stráví večer a noc u Bernátů. Možná, že právě tohle je šance pro Mikyho konečně zažehnout staré city…

Ani Dalibor se myšlenek na pana P nezbaví. I když leží v nemocnici, poměrně nevybíravě se ho mafián pokusí uplatit. To ale Dalibora popudí ještě víc a do případu se zakousne jako pravý policejní pes. Snaží se dostat jakékoliv informace o panu P – od Lindy, Cyrila a dokonce i Mikuláše.

Zoufalá je i Ema – proti gorilám požadujícím výpalné nezmůže nic ani ruka zákona ani Mikuláš. I když, jak se říká, všeho do času…

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

 

Připomeňte si, co se stalo v minulém díle v rekapitulaci:

 

Celou epizodu sledujte v pondělí večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.