Seriály a filmy

20. června 2013 17:03

Markéta Zídková

VIDEO: Cesty domů oslavily začátek natáčení další řady

Herci a štáb Cest domů začali natáčet už sedmou řadu tohoto seriálu. A to byl důvod k oslavě – natáčení tak odstartovalo slavnostním přípitkem. A my vám můžeme představit další nové tváře seriálu. Podívejte se na video z oslavy hned na začátku tohoto článku.

Potkali se tu nejen herci, kteří hrají v seriálu už od prvních dílů – Miroslav Etzler a Míla Šplechtová, ti, kteří naskočili až v dalších řadách, jako je třeba Iva Kubelková nebo Jan Vlasák, ale také ti, kteří své první obrazy do Cest domů teprve natáčejí. Míla Šplechtová se tak potkala s Radúzem Máchou, který bude hrát nový přírůstek policie, Jaryna.

Míla Šplechtová změnila účes – podívejte se, jak jí to sluší

„Přišla jsem omrknout, kdo je ten mladej, kterej k nám na policii nastoupí,“ vtipkovala Míla přesně v duchu své seriálové postavy. „S Radúzem se známe, hráli jsme spolu v jednom představení, když nastoupil k nám do Národního divadla,“ řekla herečka.

„Cesty domů sleduje celá má rodina, měli radost, že právě v nich jsem dostal svou první seriálovou roli. Doufám, že seriál bude mít pořád tak velkou sledovanost,“ vysvětloval Radúz Mácha.

Martin Kraus se zapovídal s Markétou Hrubešovou a vzpomínali, že se pracovně na jiném projektu potkali v rolích matky a syna. Na zdar sedmé řady si připily i herečky Veronika Zelníčková, ta hraje přítelkyni Jaryna Zuzanu, Jana Janěková ml., která hraje v seriálu Veroniku, manželku svého skutečného manžela Igora Chmely, i Veronika Freimanová, která dostala úlohu soudkyně Simony.

Novinářům se tu také představili další dva herci, kteří se v sedmé řadě objeví. Milan Bahúl hraje soudce Semeráda, přítele Simony (Veroniky Freimanové). „Semerád vypadá jako sympatický chlap, tak uvidím, jak se vyvine. Naskočit do rozjetého vlaku není jednoduché, protože se tu potkávám s kolegy, s nimiž jsem až na výjimky ještě nepracoval, a zatím se ještě nevyznám v ateliéru. Navíc mám práci ještě v Bratislavě, takže mé cesty domů se momentálně odehrávají na trase Praha – Bratislava. Ale to je jen dočasné, ono si to takzvaně sedne,“ líčil své pocity slovenský herec.

Druhým odtajněným hercem, který se poprvé za Cesty domů představil médiím, byl Roman Zach. Hraje státního zástupce Hynka Kenigra, chlapa zklamaného životem, cynika se sarkastickým smyslem pro humor. „Musím říct, že se Hynkovi teprve učím rozumět, protože on se chvílemi chová tak, že je až zlý. A já se v něm snažím najít nějakou kladnou stránku, která v něm určitě někde je. Příběhy rodiny Kenigrů se začnou odvíjet pěkně zostra,“ řekl ke své postavě Roman Zach.

Rozhovor s Romanem Zachem si poslechněte ZDE

A tady se podívejte na fotky ze slavnostního přípitku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.