VIDEO: Cyril vaří. Ale proč mu sakra ta pánev hoří?

Cyril vaří

I když má jako každý puberťák svoje „světlé“ chvíle, je Cyril v podstatě hodný kluk. To prokazuje třeba tím, že chce Lindě uvařit večeři. Jenže se to trochu zvrtne…

Zvrtne se i plán Jaryna a Dalibora, jak vyzrát na Pana P. Vypraví se do jeho rezidence pro důkazy a pro léky pro Sváťu, ale gangster je při akci nachytá. Takže sami policisté skončí na policii a s velkým průšvihem na krku, protože nepovolená prohlídka domu, to je jako vloupání.

Pan P tak má Jaryna s Daliborem v hrsti, ale kromě toho má v hrsti i státního zástupce Andreje. Díky Mikulášovi totiž zjistí, že to byl právě Andrej, kdo může za to, že Ludvík skončil na vozíku a že usiloval o život Koudely, skutečného otce Andrejovy dcery Sandry.

Kdo ale z pana P strach nemá, je Ema. Na vlastní pěst se rozhodne podniknout hodně riskantní akci…

Jak to celé dopadne? Dívejte se na další epizody oblíbeného seriálu Cesty domů v úterý ve 20.15

Ještě si prohlédněte galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.