VIDEO: Ema se promenuje ve spodním prádle. Naláká i Jaryna?

Ema láká Jaryna

Ema se pořád snaží vydělat peníze, aby mohli s Jarynem a Rozárkou vyrazit na společnou dovolenou. Její poslední nápad je ovšem více než odvážný. Odvážný je i Šimon Kosík, kterého čeká operace operního pěvce Synka. Zvládne to? Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů!

Dalibor a Hynek i nadále pátrají po Závišově knize. Dalibor je přesvědčený, že ji má u sebe Linda, kterou její správou pověřil Lukáš. Hynek se proto rozhodne na Lindu zatlačit a zjistit, jak se věc má doopravdy. Navíc se do Lindy začíná čím dál víc zakoukávat...

Lindin syn Cyril přichází domů s modřinou na tváři. Prý potmě upadl, Linda ale jeho odůvodnění nevěří. Co bylo doopravdy důvodem k útoku na něj?

Rudolf Bernát je přesvědčený, že Salák Šimona donutil k závažné operaci a neudělal dobře, obává se, aby mu tím primář nezprotivil doktořinu. Salák je ale přesvědčený, že mladý lékař komplikovaný zákrok zvládne. Rudolf si tím už sám není až tak jistý... Ne snad, že by Šimonovi nevěřil, ale bojí se, že nezvládne psychický tlak.

Na komisařku Výrovou neustále doráží Juraj, chce se s ní vídat častěji. Ona si ale stojí za tím, že ona má svého Míru a Juraj by si měl vážit vztahu se Simonou. Ta ale většinu času tráví v Brně a osamělý Juraj hledá jinou ženskou náruč. Podaří se mu Výrovou "ulovit"?

Podívejte se na fotogalerii z dílů:

Upoutávka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.