VIDEO: Mikuláš se zbláznil. Do Lindy!

Miky se zbláznil

Z Mikyho se pomalu, ale jistě stává boss podsvětí v Hradišti, on však kleká k nohám jediné ženě – Lindě Hartové. Netlačí ale až příliš "na pilu"? Dívejte se v pondělí ve 20:15 hodin na Primě na seriál Cesty domů.

Karel Salák není ze vztahy Lindy a Mikuláše vůbec nadšený. Za prvé se zdá, že i když už si s Lindou dávno žijí každý svůj život, trochu na Mikuláše žárlí. Ale hlavně ho štve, že někdo jako Miky má mít vliv na jeho syna Cyrila a že ho bude vlastně částečně vychovávat.

Zato Dalibor se na Mikuláše obrací s prosíkem – ochotně hraje zkorumpovaného policistu, jen aby mu hradišťský boss pomohl sehnat ilegální léky pro nemocného Sváťu. Jeho zdravotní stav se totiž výrazně horší, začíná mít problémy se sluchem. A podle doktora Navrátila se budou spíše horšit než lepšit. Dalibor je pro to ochoten učinit cokoliv...

U Bernátů všichni prožívají Kosíkovu smrt. Nejvíce jeho žena Pacina, úmrtí ale "rozhodilo" možná ještě více Rudolfa. S kondolencí přichází i Karel Salák a překvapivě zlepšuje náladu jako Šimonovi, tak Martinovi. Za to v domě začne být takové dusno, že se Blanka rozhodne trochu se vyvětrat. Za kým se ale vypraví? To byste neuhádli!

Prohlédněte se fotogalerii k dílu:

Prohlédněte si upoutávku:

Za kým si Blanka zašla pro podporu, to uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.