VIDEO: Na Mikyho se vykašle Alice. Podle Petra Štěpána má ale mafián lepší vyhlídky

Petr Štěpán o Mikim

S Petrem Štěpánem, který v Cestách domů hraje kontroverzního Mikiho, jsme si povídali o vztahu Mikuláše a Alice, ale i tom, co jeho postavu v seriálu čeká. A že toho bude hodně. Dívejte se už v pondělí ve 20.15 na epizodu s výmluvným názvem Na lásku bude čas.

Lucie je špatná z narušeného vztahu s Hynkem. Proto se Blanka rozhodne, že půjde na jazzový koncert, na který ji pozval Karel Salák. Ale půjde tam s Lucií, aby ji rozptýlila. Karel nic nenamítá, ovšem s podmínkou, že se obě dámy dostaví po koncertě k němu na večeři. To ovšem ještě netuší, jak celým večer zamíchá jeho povedený synek Cyril...

Cyrilovi Karel zachrání život, když ho náhodou zastihne doma při vážném astmatickém záchvatu. Protože si chce být jist, že se synem nic není, nechá ho pár dní na pozorování v nemocnici, což je ale pro puberťáka snad nejhorší možný trest. Pořádně to tedy všem na klinice osolí!

Boj s panem P se moc nevydařil. Místo aby ho Hynek usvědčil z vraždy, má naopak mafián Hynka v hrsti, natočil ho, jak si říká o úplatek. Co na tom, že bylo vše smyšlené, když policejní odposlech nebyl povolený. Možná i proto vezme konečně Hynek rozum do hrsti a vybere, se kterou ženou chce strávit život. Bude to ale Lucie, nebo Linda?

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Podívejte se na upoutávku:

Cesty domů sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.