Seriály a filmy

3. prosince 2013 17:20

Markéta Zídková

VIDEO Není zlá, jen zmatená, říká o své postavě Andrea Kerestešová, nová tvář Cest domů

Andrea Kerestešová rozšíří řady mladých herců v Cestách domů. Radúz Mácha, Vincent Navrátil, Marie Doležalová tak dostanou novou parťačku. Poslechněte si rozhovor se slovenskou herečkou.

Jak už jsme vám prozradili, Andrea Kerestešová bude hrát dívku Emu, která za sebou táhne tajemnou a temnou minulost a na kontě má řadu průšvihů.

„Sama občas nevím, co si o ní mám myslet,“ říká Andrea o své postavě: „Není zlá, jen trochu zmatená ze života,“ vysvětluje herečka, se kterou se na Primě budeme setkávat od konce ledna.

Ema vstoupí do děje jako blesk z čistého nebe a zkomplikuje i prozáří osudy několika klíčových postav. Ze záběrů interéru je jasné, že půjde o Duškovi.

Více v rozhovoru s Andreou:

Tady se podívejte na fotky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.