VIDEO: Rudolf se chytí za nos. To tu ještě nebylo! Není snad nemocný?

Rudolf se kaje

Leckdo by o Rudolfovi mohl říct, že je despota a asi by nebyl daleko od pravdy. Jenže to, co se stane v pondělním dílu, vyrazí nejen vám dech! Podívejte se už teď na malou ochutnávku a v pondělí se nezapomeňte dívat na celou epizodu!

Bart a Cyril si možná ukousli větší sousto, než zvládnou. Rozhodli se podat si pana P! Kluci spolu trénují, jak se rvát, zejména Bart je v tom přeborník. Ale bude to na pana P (a hlavně jeho gorily) stačit, nebo si uříznou pořádný průšvih?

Kluci se ale pana P nebojí. Na rozdíl od Lindy. Tu jeho přítomnost v nemocnici u Bartovy matky opravdu zaskočila. Hledá proto oporu u Mikuláše, ale pořád má pocit, že s ním Miky v něčem "jede". Ten Lindě nakonec pod tíhou jejích argumentů prozradí, že je členem tajné policejní akce společně s Daliborem. Tak tohle Linda nečekala!

Zároveň ale netuší, do jakého problému se Mikuláš namočil s únosem, který zorganizovali jeho nohsledi Kužel a Krulich. Povede se mu situaci v klidu vyřešit?

Rudold je naštvaný na Šimona, že přijal Salákovu nabídku na post zástupce primáře. Kromě toho je naštvaný na Blanku, protože se mu zdá, že Saláka nedostatečně odmítá. A úplně nejvíc je naštvaný na Saláka a možná právě kvůli němu se chová tak, jak se chová. Najednou mu ale dochází, že tohle asi není ta správná cesta a rozhodne se vše napravit...

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii:

V pondělí ve 20.15 sledujte další epizodu seriálu Cesty domů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.