VIDEO: Salák to na Blanku zase zkouší. Zadaří se mu tentokrát?

Salák zase balí Blanku

Salák si prostě nedá pokoj a stále se snaží o Blanku. Navíc ve chvíli, kdy je Rudolf Bernát z dosahu u syna v Americe, si myslí, že právě teď nadešel jeho čas. Ovšem nic není, jak se zdá! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na další epizodu seriálu Cesty domů.

Karel Salák si dokonce změní služby, aby je měl společné s Blankou. Ta si jeho návrhů nevšímá, ačkoliv se je primář snaží zaobalit do lichotek. V jednom má ale primář pravdu. Blanka je skvělá lékařka a právě díky její pomoci jsou schopni zachránit Cyrilova kamaráda Bárta Langa, kterého Pan P při další klukovské akci zavře do mrazáku. Sice se neví, s jakými následky se bude muset Bart potýkat, ale je vcelku jasné, že tento akt násilí přežije.

Co se vlastně stalo? Protože Cyril s Bártem nepochodili při předchozím pokusu podat si Pana P, rozhodli se zkusit to ještě jednou. Jenže vše dopadlo trošku jinak, Bárt skončil v mrazáku a Cyril s astmatickým záchvatem svázaný provazem. Ještě, že je záchranná služba stačila včas dopravit do nemocnice.

Sváťa se už smiřuje s tím, že kvůli své nemoci, ač je na tom momentálně dobře, jednoho dne ohluchne a oslepne, začne se tedy učit znakovou řeč a rovnou si jde i vybrat slepeckého psa. Nebyl by to ale Sváťa, aby tohle všechno v jeho podání nemělo lehce groteskní náhled. Jeho vtípkům ale Dalibor nepodléhá, má totiž plnou hlavu Andreje a hlavně Bartoše. Kriminálník totiž odmítá, dokud nebude na svobodě, prozradit, kam ukryl zásilku drog a léků, které Sváťa potřebuje. Jenže nový státní zástupce Andrej Šiler Bartoše odmítá propustit. Do celé věci se vloží Mikuláš. Zmůže ale něco?

Prohlédněte si fotogalerii:

Nechte se nalákat upoutávkou:

Připomeňte si poslední epizodu v rekapitulaci:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.