Seriály a filmy

16. listopadu 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Vyšetřuje, vyšetřuje a jen tak mimochodem i svádí. Prokoukne Linda Hlaváčka?

Vyšetřuje, vyšetřuje a jen tak mimochodem i svádí. Prokoukne Linda Hlaváčka?

Petra vsadí na jednu kartu a vyjede po Ludvíkovi. Ten jí sice odmítne, ale když se dozví, proč je tak zoufalá, nabídne jí investici do rehabilitačního centra. Petra chce ale hotové peníze, a tak ho při večeři u Bernátů obviní ze sexuálního obtěžování. Co na to Heda?

Hradiště zaplaví nebezpečná mutace chřipky, na kterou umírá pacient, který strávil den u Bety. Nakazí Mikuláše, jehož stav je více než kritický. U jeho lůžka se střídá Petra s Hedou, a že to střídání nebude příjemné, je vám asi více než jasné.

Jaryn pozve Vendy do Tančírny a Vendy souhlasí. I přes původní předsevzetí, že se nikdy nevzdají svých původních partnerů zjišťují, že se mezi nimi cosi klube. Zatím se to bojí pojmenovat, ale je jim spolu dobře. Co řekne Rudolf na potenciálního zeťáka policajta?

Inspektor Hlaváček vyšetřuje situaci v policejním sboru v Hradišti, což místní policisté těžce nesou. A jak tak vyšetřuje a vyšetřuje, tak najednou svádí Lindu. Nebyl by to ale Hlaváček, aby pro to neměl dobrý důvod. Prokoukne ho Linda?

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.