Seriály a filmy

6. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Záviš úřaduje i z vězení. Prozradí policii, kde je Lucie?

Lucii kromě policie hledá i celá rodina. Mikuláš se rozhodne poodkrýt karty. Sváťa je nevěrný Daliborovi. Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Strach o unesenou Lucii někoho paralyzuje, někoho přinutí k činu. Nejvíc překvapí Mikuláš, který přestane lhát a přizná se, že ji unesli kvůli jeho dluhům. Půjčil si peníze od Záviše a nestačí splácet. Policie tedy přitlačí na doživotí zavřeného kriminálníka, aby jim řekl, kde se Lucie nachází. Mikuláš má o ni takový strach, že odhodí hrdost a ponižuje se před svým věřitelem, jen aby získali nějakou stopu.

Vše se zdá marné, Záviš odolává. Jediný, kdo na něj kdy platil, byla jeho teta Ester. Ta ale policii nevěří a odbyde ji. Potká se ale s Emou a ta jí prozradí, že její dcera Rozárka je jejího synovce. Přesvědčí Ester, aby zatlačila na Záviše? Najde se Lucie včas?

Sváťa s Jirkou slaví narození Venclovy dcerky. Míra jejich pití je úměrná strachu a riziku, které provázelo celé Evino těhotenství. Jirka se díky alkoholem stržené masce přizná, že neví, kdo vlastně je. Jestli je na kluky nebo na holky. Sváťa mu poradí, že dokud to nevyzkouší, nikdy nebude vědět. Jirka to chce ale zjistit hned a nejblíž je Sváťa. Při jejich pokusu je ale načapá Dalibor. Jak zareaguje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.