7 nevyřčených tajemství z Chůvy k pohledání: rakovina, rozvod a najaté publikum

Chůvu k pohledání můžete sledovat na Prima LOVE pravidelně v 19.45. A pořád je to stejná zábava! V článku ale najdete i nevyřčená tajemství ze zákulisí.

Fran je opravdu nezbedná chůva, na kterou jen tak nenarazíte. Sledovat ji můžete pravidelně na Prima LOVE každý den a rozhodně vás její humor neomrzí. Zajímavostí je, že autoři seriálu vycházeli z humorných situací, které oni sami zažili, a možná proto je sitcom stále tak úspěšný u diváků.

Přečtěte si i pár tajemství se zákulisí:

1) Rozvod

Fran Drescher stejně jako její seriálová postava dlouho nemohla najít partnera. Během natáčení Chůvy si vzala producenta seriálu, Petra Marca Jacobsona, s kterým se ale v roce 1999 rozvedla. Peter byl totiž gay.

V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ VYSTOUPILO PŘES STO CELEBRIT!

2) Akcent

Britští fanoušci Chůvy k pohledání si stěžovali na nepřirozený britský akcent herce představujícího Maxe Sheffielda. Ironií osudu je, že Charles Shaughnessy je rodilý Londýňan.

3) Jména podle pravdy

Autoři seriálu se netají tím, že se nechali inspirovat svým reálným životem. Proto se rodiče Fran jmenují jako její skuteční rodiče Sylvia a Morty. Tatínek Morty si nakonec opravdu v seriálu zahrál otce Fran, stejně jako její reálný strýc ztvárnil strýce nezbedné chůvy Stanleyho.

DONALD TRUMP MĚL V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ VTIPNÉ VÝTKY! PŘEČETE SI JE

4) Najaté publikum

Během sitcomu Chůva k pohledání slyšíte sice smích, ale nejedná se o bezprostřední reakce publika, jako tomu bylo například u Přátel nebo stále je u Teorii velkého třesku. Smích najatých herců byl vždy přidán až v postprodukci.

5) Rakovina dělohy

Pouhé dva roky po konci sitcomu se hlavní představitelka dozvěděla, že trpí rakovinou dělohy. O úspěšném boji s rakovinou dokonce napsala bestseller.

6) Malí Sheffieldovi jsou stále v kontaktu

Všechny tři děti, které můžete vídat v sitcomu, jsou i po letech v kontaktu téměř denně po internetu.

7) Vznik Chůvy v letadle

Fran Drescher jednoho hezkého dne potkala ředitele programu televizní stanice CBS, šla na toaletu a několik minut se přemlouvala a hecovala, aby tomuto muži šla vypovědět o svém nápadu pro televizi. Nakonec vše dobře dopadlo, sitcom Chůva k pohledání vznikl a vy ho můžete sledovat na Prima LOVE každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.