7 outfitů Chůvy k pohledání, kterými zazáříte i dnes

Móda se vrací, to ví každý. A devadesátá léta v módě prožívají obrovský boom, takže Fran Fine alias Chůva k pohledání může oslavovat. Nikdy není pozdě se nechat inspirovat outfity sitcomu, který si oblíbil celý svět.

Chůva k pohledání je velice inspirující seriál, která nezklame ani po tolika letech. Fran Fine je poněkud divoká chůva, ale rozhodně se v životě neztratí. Kromě toho ji díky jejím outfitům nepřehlédnete. A její hlášky jsou nejsmrtelné.

Fran Drescher vdechla život své sitcomové jmenovkyni v roce 1993 a seriál skončil po šesti sériích v roce 1998. To bylo období, kdy módní domy začaly ovládat popkulturu. Fran nebyla výjimkou, v celém sitcomu uvidíte chůvu oblékanou do nejlepších značek jako je Versace, Moschino a Dolce a Gabanna. Už jste si určitě všimli módy "chokerů", krátkých provázků uvazáných okolo krku, síťovaných punčocháčů vykukujících z roztrhaných džín – móda devadesátých let se vrací v plné parádě.

A pokud se podíváte na následující fotografie outfitů Chůvy k pohledání, ti otevřenější milovníci módy uznají, že Fran může být módní inspirací doteď.

Chůvu k pohledání oblékal i Versace. Podívejte se na jeho outfity v sitcomu

Nejhorší kostýmy Fran Fine z Chůvy k pohledání

Chůvu k pohledání sledujte 19.45 na Prima LOVE každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.