7 outfitů Chůvy k pohledání, kterými zazáříte i dnes

Móda se vrací, to ví každý. A devadesátá léta v módě prožívají obrovský boom, takže Fran Fine alias Chůva k pohledání může oslavovat. Nikdy není pozdě se nechat inspirovat outfity sitcomu, který si oblíbil celý svět.

Chůva k pohledání je velice inspirující seriál, která nezklame ani po tolika letech. Fran Fine je poněkud divoká chůva, ale rozhodně se v životě neztratí. Kromě toho ji díky jejím outfitům nepřehlédnete. A její hlášky jsou nejsmrtelné.

Fran Drescher vdechla život své sitcomové jmenovkyni v roce 1993 a seriál skončil po šesti sériích v roce 1998. To bylo období, kdy módní domy začaly ovládat popkulturu. Fran nebyla výjimkou, v celém sitcomu uvidíte chůvu oblékanou do nejlepších značek jako je Versace, Moschino a Dolce a Gabanna. Už jste si určitě všimli módy "chokerů", krátkých provázků uvazáných okolo krku, síťovaných punčocháčů vykukujících z roztrhaných džín – móda devadesátých let se vrací v plné parádě.

A pokud se podíváte na následující fotografie outfitů Chůvy k pohledání, ti otevřenější milovníci módy uznají, že Fran může být módní inspirací doteď.

Chůvu k pohledání oblékal i Versace. Podívejte se na jeho outfity v sitcomu

Nejhorší kostýmy Fran Fine z Chůvy k pohledání

Chůvu k pohledání sledujte 19.45 na Prima LOVE každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.