Co zabilo sitcom Chůva k pohledání? To prozradily hlavní hvězdy

Každý den můžete na Prima LOVE vidět úspěšný sitcom Chůva k pohledání. Vznikl před lety, ale je fenoménem dodnes. Někdy ale skončit musel a hvězdy seriálu nedávno řekly přesný důvod.

EPIZODY CHŮVY K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Chůva k pohledání na Prima LOVE je jistotou každého televizního diváka, jelikož Fran zkrátka nikdy nezklame a zlepší váš den za každých okolností. Možná za to může sarkasmus, který z televizní show přímo stříká, nebo lehká ironie kombinovaná s jemným humorem? Chůva k pohledání je zkrátka jeden z nejlepších sitcomů devadesátých let. A své fanoušky má stále.

Proto se i média neustále zajímají o zákulisí takto úspěšných televizních pořadů. Nedávno si tedy představitelka výřečné Fran sedla společně se svým exmanželem, nejlepším kamarádem a producentem Chůvy k pohledání, před americké televizní obrazovky v pořadu Studio10, aby společně odhalili důvod, proč vlastně v roce 1999 skončila Chůva k pohledání.

Seriál běžel od roku 1993 a měl obrovský úspěch, což bylo vidět i na kostýmech samotné chůvy. Ta střídala kostýmky a výstřední šaty od značek Versace a Moschino jako ponožky. Doteď jsou její kostýmy inspirací na internetu. Jedna dívka například spravuje instagramový profil o outfitech Fran a vyhledává značky jednotlivých kousků, které se objevily na televizní obrazovce.

Za konec seriálů může vztah dvou hlavních hrdinů

Podle producenta a herečky Chůvy k pohledání může za konec seriálu opravdu gradace vztahu Fran a Sheffielda. "Naplněná romance mezi Fran a Sheffieldem způsobila, že se změnila dynamika celého sitcomu. Napětí a nenaplněné touhy, na které se diváci koukali šest let, se náhle naplnily, Fran se konečně vdala. A ve chvíli, kdy divákům dáte to, co celou dobu chtějí, začínají vypínat televizi," vyslovila odvážnou myšlenku Fran Drescher.

Chůva k pohledání tak odvysílala jednou v červnu svůj poslední díl.

VZALA JSEM SI HOMOSEXUÁLA, PŘIZNALA HEREČKA Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ

INSTAGRAM O OUTFITECH CHŮVY K POHLEDÁNÍ MÁ ÚSPĚCH

Vy Chůvu k pohledání můžete sledovat každý den na Prima LOVE v 15.10 a v 15.40!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.