Hvězda Chůvy k pohledání viděla UFO. Věří, že ji s manželem dalo dohromady

Kdo by Chůvě Fran nevěřil, že viděla mimozemšťany? Pokud znáte sitcom z 90. let uvěříte jí všechno! Ale její představitelka, Fran Drescher, tvrdí, že se jí to stalo v reálném životě. Stejně jako jejímu (dnes už) exmanželovi, když se ještě ani neznali. Náhoda? Herečka si to rozhodně nemyslí.

Seriálový fenomén let devadesátých stále můžete sledovat na Prima LOVE každý den. Jeho hlavní představitelka Fran Drescher má svým divákům pořád co nabídnout. Nedávno se během jednoho z rozhovorů dokonce prořekla, že se svým nejlepším kamarádem a bývalým manželem v jednom, plánují další show. Spekuluje se o tom, že je to další pokračování sitcomu Chůva k pohledání.

BUDE POKRAČOVAT CHŮVA K POHLEDÁNÍ? HVĚZDA SITCOMU MLŽÍ, ALE NEODMÍTÁ TO

Manželství hvězdy s gayem

Právě Peter Marc Jacobson hraje v životě Fran Drescher významnou roli. Jejich manželství trvalo jednadvacet let. Jednalo se o první velkou lásku ze střední školy. Neshody manželství přišly až v době, kd Fran s Peterem slavili úspěchy s televizní Chůvou k pohledání. Už během té doby se její manžel rozhodl k radikálnímu kroku – říct pravdu a zároveň přiznat pravdu sám sobě, že ho přitahují muži.

JAK ROZCHOD MEZI HVĚZDOU SITCOMU A PRODUCENTEM CHŮVY K POHLEDÁNÍ PROBÍHAL?

Jacobson spolu s Drescher vymysleli Chůvu k pohledání a jako producenti ji dostali i na televizní obrazovky. Ani rozvod je naštěstí pracovně nikterak neomezil, společně vytvářejí další a další projekty, zároveň jsou nejlepšími přáteli, což dokazují i pravidelně na svých sociálních sítích.

Mimozemské spojení

Herečka Fran Drescher se v jednom z rozhovorů svěřila, že když byla teenagerem, viděla mimozemšťany. Na tom by možná ještě nebylo nic moc tak šokujícího jako to, že si herečka myslí, že ji právě vesmírné bytosti s jejím exmanželem spojily dohromady.

"Peter a já jsme viděli UFO ve stejném věku, na poli a v autě společně s otcem, ačkoliv jsme se v té době ještě neznali. Po pár letech jsme se skutečně potkali, zjistili jsme, že máme stejné vzpomínky a oba dva máme úplně stejné jizvy na stejném místě. Myslím si, že jsme zkrátka byli naprogramováni, abysme se potkali. Tam, kde jsou jizvy, tam můžeme mít třeba čipy," pokračuje ve své představě herečka.

Co na to říká její nejlepší přítel a bývalý manžel? Ten se tomu prý směje.

Zasmějte se společně s Fran v Chůvě k pohledání každý den na Prima LOVE po 15. hodině.

A pokud jste ještě v zaměstnání, když Chůvu k pohledání vysíláme, podívejte se na všechny díly online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.