Seriály a filmy

20. listopadu 2017 08:00

Petra Kloidová

Jak vypadá Chůva k pohledání po čtyřiadvaceti letech?

Jak vypadá představitelka nejslavnější seriálové chůvy na světě? Fran Drescher má pořád šmrnc!

Znovu můžete na Prima LOVE sledovat každý den v podvečer jeden z nejoblíbenějších seriálů devadesátých let, který se ale svou slávou přenesl i do jednadvacátého století poměrně hravě.

Chůva k pohledání má i u diváků Prima LOVE pořád velký úspěch, ačkoliv její epizody viděli nepočítaněkrát. Když je ale něco hodně dobré, je to pochopitelné.

Jak vypadá herečka, která ztvárnila chůvu Fran Fine kdysi tak slavně? Je to pořád kočka s jiskrem oku a s dokonalou figurou. Málokdo by jí řekl šedesát let.

Chůva Fran

Jak vlastně začala její sláva? V roce 1993 vytvořila společně se svým manželem a následným producentem svůj vlastní televizní pořad: Chůvu k pohledání. Sitcom se vysílal na stanici CBS do roku 1999. Seriál jí přinesl okamžitý úspěch a ona se stala hvězdou. V sitcomu hraje atraktivní a živou mladou dívku Fran Fine, jíž život příliš nepřeje, a tak odpoví na inzerát. V podstatě se stane omylem chůvou tří dětí: Margaret "Maggie", Brightona a Grace Sheffieldových; a se svým vtipem si získala přízeň u ovdovělého krasavce Maxwella Sheffielda. Ten je pravý opak chůvy Fran, usedlý, vyrovnaný, řádný britský džentlmen a broadwayský producent, kterého si zahrál britský herec Charles Shaughnessy.

A teď se podívejte na to, jak vypadá představitelka Chůvy Fran, vidět ji můžete každý den v 19.45 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.