Seriály a filmy

19. července 2018 22:18

Petra Kloidová

Jak vypadá, a co dělá dětská hvězda z Chůvy k pohledání?

Co dělá představitelka Maggie Sheffield? Už je z ní dospělá žena a možná byste ji ani nepoznali!

Sitcom z devadesátých let, Chůva k pohledání, do světa vystřelil několik hvězd. Například hlavní herečka, která se seriálem přišla i jako producentka, Fran Dresher, se zájmu médií těší neustále. Sama totiž neusnula na vavřínech a po skončení Chův k pohledání v roce 1999 se vrhla na další seriálové projekty jako byl třeba Manžel k pohledání.

Stejně tak je úspěšná třeba dětská hvězda, která si zahrála jedno z hlídaných dětiček, nejmladší Grace. Ta se pravidelně objevuje v úspěšných amerických seriálech, nejvíce si ji můžete pamatovat ze seriálu Californication, kde hrála drzou milenku hlavní postavy.

SITCOM CHŮVA K POHLEDÁNÍ OBALAMUTIL DIVÁKY. V ČEM?

Kde je blond Maggie Sheffield?

Zodpovědná blond teenagerka Maggie Sheffield je s chůvou Fran jedna ruka, která společně bojuje proti rádoby milence Maxwella, C.C. Kam se představitelka dětské role poděla? Živí se ještě vůbec hraním?

I na tohle máme odpověď. Herečce Nicholle Tom je čtyřicet let a stále se drží své blond barvy. Díky tomu, že je aktivní na sociálních sítích, a to hlavně na Twitteru a Instagramu, můžeme říct, že si užívá života a stále se věnuje herectví.

Nicholle se pravidelně objevuje v úspěšných amerických seriálech jako je Mystérium sexu, Gotham, nebo About a Boy. I tak má ale Nicholle ještě hodně nesplněných pracovních snů.

"Ráda bych si zahrála v nějakém sexy filmu, kde bych hrála samozřejmě sexy hlavní postavu. Ráda bych i pracovala na nějakém podmanivém thrilleru. Zkrátka miluju předstírat a vytvářet kompletně nový život postavy. Herectví je pro mě výzva, ale zároveň smutek. Tenhle byznys to v sobě má všechno. Nechtěla bych dělat v životě nic jiného," tvrdí o své kariéře herečka.

Dětská kolegyně není spokojená s tím, co se dělo na place Chůvy k pohledání

Medeline Zima, herečka, která si zahrála Grace, na natáčení narozdíl od své kolegyně Nicholle nevzpomíná ráda.

"Už před tímto natáčením jsem zažila několik televizních štábů, kde se ke mne chovali mile, mám srovnání. Lidé se chovali, tak jak měli – jako k dítěti. V Chůvě k pohledání se k nám chovali jako k věci než jako k dítěti. Chápu, že tak každému milovníkovi Chůvy k pohledání teď trochu pokazím obraz na jeho milovaný sitcom, mlčela jsem ale až moc dlouho," prozrazuje Madelina Zima. Ta má v Hollywoodu úspěchy.

CO SI O TAKOVÉM PROHLÁŠENÍ MSLÍ PŘEDSTAVITEL NILESE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ?

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE každý den okolo 15.00 nebo online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.