Madeline byla nešťastné dítě, odráží nemilé komentáře o zacházení s dětskými herci představitel Nilese z Chůvy k pohledání

Madelina Zima se objevila v polovině devadesátých let jako úspěšná dětská herečka v televizním sitcomu Chůva k pohledání. Ve svých třiceti letech se ale nechala v médiích slyšet, že pro ni tato zkušenost rozhodně nebyla nic příjemného. Štáb a herci se k ní prý chovali nehezky. Na její nelichotivá slova zareagoval představitel sarkastického majordoma.

Chůva k pohledání se v roce 1993 až do svého konce v roce 1999 stala jedním z nejúspěšnějších amerických sitcomů a zároveň neměla úspěch jen ve své domovině, ale oblíbili si ji diváci po celém světě. Čeští diváci patří k zarytým fanouškům seriálu, pojďme se ale podívat do zákulisí.

Jak to totiž vypadá, ne vždy bylo na place Chůvy k pohledání všechno pozitivní. K tomu se vyjádřila nedávno i dvaatřicetiletá dětská hvězda Madeline Zima, která se nechala slyšet, že na natáčení Chůvy k pohledání nemá příliš hezké vzpomínky.

"Už před tímto natáčením jsem zažila několik televizních štábů, kde se ke mně chovali mile, mám srovnání. Lidé se chovali, tak jak měli – jako k dítěti. V Chůvě k pohledání se ke mně chovali spíš jako k věci než jako k dítěti," vysvětluje herečka.

DĚTSKÁ HEREČKA Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ POPISUJE SVOU NEŠŤASTNOU ZKUŠENOST VÍCE TADY

Představitel Nilese v Chůvě k pohledání tvrdí o herečce něco jiného

Na prohlášení Madeline Zima, která se ve světě showbyznysu rozhodně neztratila, ale zareagoval v rozhovoru i herec Daniel Davis, jenž si zahrál extrémně vtipného majordoma v domě Sheffielda. Za pocity malé Grace Sheffieldové ale vidí něco úplně jiného, než je necitlivé chování k dětem.

PŘEČTĚTE SI, JAK PŘEDSTAVITEL NILESE OBALAMUTIL SVÝM AKCENTEM BRITSKÉ DIVÁKY

"Vždycky jsme měli pocit, že Madeline je takové nešťastné dítě – byla taková od narození, nebyl za tím žádný důvod. Bylo to viditelné. Věřím, že i proto byla její postava Grace Sheffieldové napsaná jako poměrně nešťastná osoba. Scenáristi její charakteristiku využili i do charakteru její postavy. Proto se Grace zdála nešťastná a v sitcomu chodila i na terapie," vysvětluje Daniel Davis. Zároveň přiznává, že mu bylo takové vyjádření líto, jelikož to byla nejpříjemnější televizní zkušenost v jeho kariéře dnes už sedmdesátiletého herce.

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE každý den v 15.10 a 15.40.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.