Napsala bych lepší finální díl, tvrdí představitelka Chůvy k pohledání. Jaký by byl konec seriálu?

A žili šťastně až do smrti. Svabou Fran a Maxwella Sheffielda skončil milovaný sitcom Chůva k pohledání. Vy ho můžete stále sledovat na Prima LOVE dopoledne v 11.55 a 12.25. Chůvu k pohledání můžete sledovat i online. Teď si ale přečtěte, jak mohla dopadnout Chůva k pohledání, kdyby ji napsala přímo Fran Drescher.

Šťastné konce lidé milují, ale je pravdou, že šťastný konec ve filmovén nebo televizním průmyslu často značí smrt pro umělecké dílo, jelikož divákovi dává všechno, co očekával. A to se stalo i s fenoménem jako je sitcom Chůva k pohledání. Ta skončila šťastně. Hlavní postava Fran tak ztratila to, o co bojovala několik sérií, vášeň k získání Maxwella Sheffielda. Maxwell Sheffield zase ztratil perfektní schopnost nevšímat si viditelných náznaků a následně si vymlouvat nápad, proč být s chůvou vlastních dětí.

SLEDUJTE SITCOM CHŮVA K POHLEDÁNÍ ONLINE

Herečka a zároveň autorka Chůvy k pohledání má na konec sitcomu jasný názor. "Naplněná romance mezi Fran a Sheffieldem způsobila, že se změnila dynamika celého sitcomu. Napětí a nenaplněné touhy, na které se diváci koukali šest let, se náhle naplnily, Fran se konečně vdala. A ve chvíli, kdy divákům dáte to, co celou dobu chtějí, začínají vypínat televizi," vyslovila odvážnou myšlenku Fran Drescher.

Poslední epizody nepsala Drescher, ale konec seriálu přímo nadiktovala televize, která sitcom vysílala. A to byl důvod, proč nemohla herečka zasáhnout. Ona sama má ale stále před sebou nápad, jak by Chůva k pohledání mohla skončit. Je to verze, která by k divákům byla trochu krutá a podle našich skromných názorů možná příliš nudná.

"Napsala bych skvělou poslední řadu, ale rozhodně bych nezměnila dynamiku vztahu dvou hlavních postav. Ona by byla stále chůvou jeho dětí, on by byl pořád její šéf. A mezi nimi by byla jistá přitažlivost, která by se ale nikdy nenaplnila," sní herečka.

Proč vlastně Chůva k pohledání skončila tak, jak skončila? Více se dozvíte tady

JEDINÁ VĚC, KTERÁ PŘEDSTAVITELI NILESE Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ NEJDE DO HLAVY

DOKONALÝ AKCENT ZMÁTL DIVÁKY CHŮVY K POHLEDÁNÍ, TI BYLI NEPŘÍJEMNÍ NA KOLEGU HERCE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.