Plánuje se pokračování Chůvy k pohledání? Fran Drescher připravuje fanoušky na super překvapení!

Herečka Fran Drescher, kterou zná každý divák Chůvy k pohledání, má prý pro fanoušky dobrou zprávu. Sveze se úspěšný sitcom na vlně návratů seriálů z devadesátých let?

DÍLY CHŮVY K POHLEDÁNÍ NAJDETE I ONLINE NA WWW.IPRIMA.CZ

Jak jsme vás už informovali, v americkém televizním průmyslu je návrat sitcomů z let devadesátých úspěšným trendem, který se každé televizi vyplatí. Od minulého roku už na televizních obrazovkách běží pokračování Will a Grace a před několika týdny se divákům ukázala dokonce i Roseanne, která poprvé uviděla světlo světa v roce 1988 (po rasistickém skandálu hlavní představitelky se seriál bezpodmínečně po první sérii ukončil).

Nedávno o sobě dala vědět i hollywoodská hvězda Helen Hunt, která se kdysi proslavila v seriálu Jsem do tebe blázen. Se svým kolegou už o pokračování tohoto sitcomu podepsali smlouvu.

VÍCE SI O POKRAČOVÁNÍ JSEM DO TEBE BLÁZEN SI PŘEČTĚTE NA PRIMA LOVE

Comeback Chůvy k pohledání?

Když se vracejí seriály jako je Will a Grace, nesmí snad chybět ani Chůva k pohledání, a její producentka a hlavní představitelka v jednom, Fran Drescher, o tom má jasno.

„Přiznávám, že o tom mluvíme. Připravujeme velký projekt, ze kterého budou fanoušci nadšení. V této době o tom ještě nemohu mluvit, ale bude to velké,“ prozradila Drescher americkému médiu Entertainment Tonight. O tom, že onen velký projekt bude právě comback Chůvy k pohledání, mluví i fakt, že ho herečka připravuje se svým bývalým exmanželem, nejlepším kamarádem a koproducentem Peterem Marcem Jacobsonem.

VZALA JSEM SI HOMOSEXUÁLA, ŘÍKÁ HVĚZDA CHŮVY K POHLEDÁNÍ

Podle Fran Drescher by se však Chůva Fran od té z devadesátých let nebývale změnila. Single Fran kdysi zajímala jen móda a hezký muž na ženění, dnešní Fran by se už zajímala o ekologii, zdraví či lidská práva. Je tedy otázkou, zda Chůva k pohledání neztratí svou hlubokomyslností jiskru, kterou měla kdysi.

Enterteinment Tonight také uvádí, že její kolegové se na comeback Chůvy k pohledání už tak optimisticky netváří. Představitel pana Sheffielda, Charles Shaughnessy, z nápadu producentů nebyl nikdy příliš nadšený. Podle něj byl celý koncept úspěšného sitcomu založen na chůvě, která se stará o tři děti. Jenže děti jsou už dospělé a chůva není potřeba.

Jak to všechno dopadne? Na to si budeme muset počkat, vy si ale můžete čas zkrátit sledováním Chůvy k pohledání po 12. hodině na Prima LOVE každý den nebo se podívejte na díly online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.