Šatna vymalovaná do levandulové, na stole musel být dar za 5000 dolarů. Takové byly požadavky hvězdy z Chůvy k pohledání

Americký sitcom z let devadesátých Chůva k pohledání uvedl více jak sto celebrit, které se v seriálu objevily jako hostující herci a herečky. Jedna z nich měla opravdu zajímavé požadavky – a už teď vám můžeme prozradit, že Donald Trump to tentokrát nebyl. Kdo si přál speciální vodu pro svého psa a dárek od zlatnické společnosti?

Přes sto celebrit se ukázalo v americkém sitcomu Chůva k pohledání a některé návštěvy opravdu vyvolávají vzpomínku všech zúčastněných. Jedním z nich byl už jmenovaný podnikatel a dnes prezident USA Donald Trump. Jeho arogance byla už tehdy pověstná a narazil na ni i producent seriálu Jacobson.

"Poslali jsme lidem od Donalda Trumpa scénář a velice brzy mi přišla odpověď. Stálo v ní, že pan Trump má problém s následující částí scénáře: To se všichni hezcí milionáři znají navzájem? Na chvíli na mě Donald Trump udělal dojem. Říkal jsem si, že je to opravdu milé, že nechce být nazývaný milionářem. Pak jsem si ale přečetl zbytek zprávy, kde se psalo, že pan Trump by slovo milionář rád vyměnil za jeho současný status, tedy miliardáře," vypráví pobaveně producent sitcomu.

JAK DOPADLO NATÁČENÍ S DONALDEM TRUMPEM V SOTCOMU CHŮVA K POHLEDÁNÍ?

KDO BĚHEM NATÁČENÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ PŘIBRAL 22 KILO?

KDO NA NATÁČENÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ NEVZPOMÍNÁ RÁD?

Elizabeth Taylor a její hollywoodské manýry

Nikoho nepřekvapí, že zrovna herečka z éry zlatého věku Hollywoodu má manýry, nad kterými se leckdo pozastaví. A skutečně, když se totiž měla herečka milující diamanty a svých několik manželů dostavit na natáčení, musely na place proběhnout rozsáhlé úpravy a přípravy.

Na ty vzpomíná hlavně herec Daniel Davis, kterého fanoušci znají jako majordoma Nilese.

"Její šatna musela být vymalovaná do levandulové barvy, v té samé barvě musely být i ručníky. Speciální musela být i voda pro ni samotnou stejně jako pro jejího psa. Obyčejná voda, kterou lidé pijí, totiž jeho fousky zbarvila do hněda, to bylo nepřípustné. Kromě toho musel být na stole připraven dárek od Tiffanyho v minimální hodnotě 5000 dolarů," vzpomíná herec a dodává, že je dost pravděpodobné, že tyto nároky mělo spíše její okolí než ona sama. Jak to bylo tehdy, už se ale nikdy nedozvíme.

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE každý den dopoledne v 11.30 a ve 12.05.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.