Sladká nevraživost mezi Nilesem a C. C. Podívejte se na ty nejlepší hlášky z Chůvy k pohledání

Sarkasmus a ironie, to jde majordomovi Nilesovi snad ještě lépe než odmlouvat panu Sheffieldovi. Speciální pifku má ovšem na rádoby přítelkyni Maxwella Sheffielda, vysokou blondýnu C. C. Inspirujte se hláškami z oblíbeného sitcomu Chůva k pohledání, který můžete sledovat každý den na Prima LOVE.

Herec Daniel Davis, jenž si zahrál extrémně vtipného majordoma v domě Sheffielda, nedávno zareagoval na pocity malé představitelky Grace Sheffieldové (dnes je herečce třicet let), která tvrdila, že se k ní štáb sitcomu nechoval příliš hezky.

DĚTSKÁ HEREČKA NEMÁ HEZKÉ VZPOMÍNKY NA NATÁČENÍ CHŮVA K POHLEDÁNÍ

PŘEČTĚTE SI, JAK PŘEDSTAVITEL NILESE OBALAMUTIL SVÝM AKCENTEM BRITSKÉ DIVÁKY

"Vždycky jsme měli pocit, že Madeline je takové nešťastné dítě – byla taková od narození, nebyl za tím žádný důvod. Bylo to viditelné. Věřím, že i proto byla její postava Grace Sheffieldové napsaná jako poměrně nešťastná osoba. Scenáristi její charakteristiku využili i do charakteru její postavy. Proto se Grace zdála nešťastná a v sitcomu chodila i na terapie," vysvětluje Daniel Davis. Zároveň přiznává, že mu bylo takového vyjádření líto, jelikož to byla nejpříjemnější televizní zkušenost v jeho kariéře dnes už sedmdesátiletého herce.

Hlášky Nilese k C. C.

Že majordomus Niles fandí od začátku chůvě Fran, které trvá dlouhých pět let, než uloví milionáře Sheffielda, není žádným tajemstvím. Opak Fran, blond C. C. se snaží Maxwella ulovit, ale příliš jí to nejde. A Niles jí to dává náležitě najevo – přečtěte si některé povedené hlášky:

C. C. Babcock: Dobré ráno, Nilesi! Niles: To bylo...

C. C. Babcock: Co by se líbilo Shetyllům? Niles: Kdybyste zmeškala vlak.

C. C. Babcock: Nilesi, tak mi to řekni, nebo umřu. Niles: Ale to říkáte vždycky a nic.

C. C. Babcock: S mým bratrem Noelem jsme si vždycky rozuměli a opravdu se na něho těším. V létě mě brával na koňské dostihy. Niles: A vyhrála jste?

C. C. Babcock: Ale Maxwelli, to mě uráží. Nikdy mě nic víc neurazilo. Niles: Nic? Tak teď jsem uražený.

Maxwell: (mluví o časopisu) Nilesi, dej tu příšernost pryč! Niles: (k C. C.) Slyšela jste pána? Pohyb!

Niles: (k C. C.) Běžte do Indie, budete posvátná.

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY Z CHŮVY K POHLEDÁNÍ

Sledujte Chůvu k pohledání na Prima LOVE každý den v 15.10 a 15.40.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.