Vzala jsem si homosexuála, říká hvězda Chůvy k pohledání

Hvězda jednoho z nejúspěšnějšího sitcomů let devadesátých, Chůva k pohledání, má za sebou opravdu zajímavé životní zkušeností. Jednou z nich je i to, že žila více jak dvacet let v manželství s gayem, s kterým stvořila Chůvu k pohledání.

CHŮVU K POHLEDÁNÍ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA IPRIMA.CZ

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat oblíbený sitcom Chůva k pohledání. Zajímavostí a značným základem úspěchu Chůvy je hlavně to, že příběh a humor vychází ze života celého týmu. A že Fran Drescher má zajímavý život vhodný pohledu televizních diváků, o tom není pochyb. Jedna z jejích delikátních kapitol života bylo třeba její první manželství.

Manželství s producentem Chůvy k pohledání, Peterem Marcem Jacobsonem, trvalo úctyhodných jednadvacet let, jednalo se o první velkou lásku ze střední školy. Celou dobu úspěchu Chůvy k pohledání měla herečka Fran Drescher velké neshody v manželství, až se jednou její manžel rozhodl k radikálnímu kroku – říct pravdu a zároveň přiznat pravdu sám sobě, že ho přitahují muži.

7 NEVYŘČENÝCH TAJEMSTVÍ CHŮVY K POHLEDÁNÍ: RAKOVINA, ROZVOD A NAJATÉ PUBLIKUM

"Bylo to období, kdy jsem se ptala sama sebe, zda věděl, že miluje muže, když mě jako novomanželku vedl od oltáře. Bylo to období, kdy jsem si vzpomněla na naši hádku na střední škole, kdy mi řekl, že mě má rád, ale nemiluje mě," vzpomíná na těžké časy komička a producentka.

Petr Marc Jacobson tvrdí, že ještě dnes sebe neumí označit jako gaye, ale s muži randí. Jacobson vyrůstal na maloměstě, kde jiná možnost než se ve jednadvaceti letech oženit a žít s manželkou šťastně až do smrti neexistovala. "Zkrátka jsem zakopal svoje pocity hluboko pod zem," svěřuje se Jacobson.

V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ VYSTOUPIL I AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP

Manželství vyměnilo přátelství Chůvy z pohledání

Během takových životních situací se partnerství často rozpadne a vztah končí nevesele. Fran Drescher ale společně se svým exmanželem dokázala jejich situaci obrátit v dobro. Jsou z nich totiž nejlepší přátelé. "Stále spolu cestujeme, trávíme spolu čas v práci a máme spolu chalupu, na kterou jezdíme. Pro mě je to stále manželka," směje se Jacobson. Fran Drescher dvacet jedna let manželství s producentem rozhodně nepovažuje za ztracené, sama je ale znovu vdaná za doktora, ačkoliv v roce 2016 oznámila na Twitteru, že se s manželem rozchází.

JAK SE CHŮVA K POHLEDÁNÍ ZMĚNILA ZA VÍCE JAK DVACET LET?

Chůvu k pohledání můžete sledovat v 15.30 a 15.55 na LOVE

Fran Fineová přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostane do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby... Fran Fineová pracuje ve svatebním salonu u Danyho, se kterým je zasnoubená. Jenže Dany se s ní rozejde, a navíc ji propustí. Fran se tak ocitá bez práce a bez snoubence – a začne se živit jako podomní obchodnice s kosmetikou. Přitom se náhodou dostane i do domu bohatého vdovce Maxwella Sheffielda, který právě shání chůvu pro své děti, desetiletého syna Brightona, čtrnáctiletou Maggie a malou Grace. Fran je na zkoušku přijata. Na rozdíl od předchozí chůvy se Fran chová zcela jinak a své osobité názory bez obalu sděluje okolí. To se ovšem některým členům domácnosti ani hostům nelíbí...

Komedie

USA, 1993–1999, 54 h 23 min (Minutáž: 146 x 22 min)

Režie: Gail Mancuso, Will Mackenzie, Fran Drescher...

Scénář: Ivan Menchell, Bill Lawrence, Michael Rowe...

Kamera: Mikel Neiers

Hrají: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall, Ann Morgan Guilbert, Lainie Kazan, Darryl Hickman, Andrew Levitas, Harry Van Gorkum, Sophie Ward, Ian Abercrombie, Dan Aykroyd, James Marsden, Joseph Bologna, Bess Armstrong, Catherine Oxen…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.