4 důležité důvody, proč milujeme Chůvu k pohledání

Fran Fine je prostě fenomén, který “poznamenal” život nejednoho z nás. Praštěná chůva baví diváky i víc než 20 let po počátku natáčení. Pro co všechno máme tuhle dámu fakt rádi? Další díl seriálu Chůva k pohledání uvidíte ve středu od 18.45 na Prima love.

Je zábavná

Upřímně řečeno – na první poslech a pohled temperamentní dračice leckoho možná trochu vystrašila. Neb tahle dáma je pořádný živel. Nicméně už po několika dílech bylo jasné, že optimismus a vtípky Fran jsou prostě strhující. Nebo ne?

Je hubatá

Co na srdci, to na jazyku. Fran není žádná puťka, a komu se to nelíbí… Ten se s tím musí srovnat. Palec nahoru, takový holky nás baví.

Má šmrnc

Fran je prostě krásná ženská. Máte nejradši její vlasy, úsměv nebo její osobitý styl oblékání? Protože ač byly devadesátky z hlediska módy tak trochu masakr, Fran i mnohé šílené kreace nějak tak seknou.

Trochu jiná pohádka

Tahle holka má páru. V začátcích seriálu sice “ztratila” snoubence i práci, ale rozhodně ne optimismus a pořádný kopec energie. A pořádně sladce se jí to vyplatilo.

Prostě ženská k pohledání.

Další díl Chůvy k pohledání uvidíte ve čtvrtek od 18.45 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.