Co přináší třetí série Sherlocka Holmese? Novou tvář i sexy herce.

Premiérová řada s geniálním Sherlockem a skvělou Joan Watson je tu. A s ní i řada dalších dobrodružství. Co je jinak a na co se můžete těšit?Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima Love.

Sherlockovy ženy

Byly časy, kdy zpráva o tom, že s geniálním detektivem nebude spolupracovat Watson, ale Watsonová budily pořádnou dávku překvapení i nedůvěry. Pak došlo i na to, že místo zloducha Moriartyho přišla na scénu mistryně zločinu paní Moriarty…

Osvědčilo se obojí, takže tvůrci zřejmě neváhali a dovolili si další výstřelek. S počátkem trojky totiž přihodili do seriálu i třetí dámu. Britka Kitty se s Joan a Sherlockem pustila do vyšetřování minulý týden.

Ale bude jim to ve třech opravdu fungovat? Uvidíme! Ovšem můžeme prozradit, že o Kitt jen tak nepřijdete.

Sexy týpci

A navrch bude ještě pár sexy chlápků v rolích hostujících hvězd. Třeba Rich Sommer jako matematik v třetím díle, nebo další “evropská posila” Ir Stuart Townsend. Ten se objeví v díle jedenáctém.

Sommer

Townsend

Stuart Townsend - Sherlock Holmes

Dramatický závěr

Nějaké to napětí samozřejmě číhá prakticky v každém díle… Ovšem navrch dostanete ještě slušné finále aktuální řady. Sherlock prostě v poklidu jen tak ne(s)končí.

Ale do té doby bude ještě řada dalších zajímavých momentů.

Jak se na dobrou kriminálku sluší a patří.

Vzhůru k novým dobrodružstvím!

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20:15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.