Myšlenky zločince "navštíví" týpek z Dextera!

Do Seattlu tentokrát vyrazí speciální tým těch nejlepších agentů. Co musí udělat? Chytit vrahouny, jak už to tak (alespoň v tomhle napínavém a temném seriálu) bývá. Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.

Co se stalo?

V Seattlu totiž kdosi zabíjí muže. Oběti se neznaly, každou poslal vrah na věčnost jiným způsobem. A jediné, co je spojuje je lokalita, kde pak všechny mrtvé někdo našel… Další krvavý oříšek k rozlousknutí!

Týpek z Dextera

A když jsme u těch krvavých záležitostí… Hostující hvězdičkou pondělního dílu bude Charles S. Lee známý ze seriálové hitovky Dexter, kterou můžete vídat na Prima Cool. Lee si zahrál Dexterova kolegu, forenzního analytika a svým způsobem úchyla Vince Masuku.

Tajní i mafiáni

Spolupracovníka hlavního hrdiny Lee ztvárnil i v dalším populárním seriálu Chuck. Krom toho se aktuálně čtyřiačtyřicetiletý herec jihokorejského původu objevil i jako Dr. Ba v Rodině Sopránů. A účinkoval také v několika dílech druhé řady Temného případu. Z filmů jste ho mohli vidět v hororu Nenarození nebo Stepfordských paničkách.

Co ho čeká v Myšlenkách zločince?

Uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.