Představitelka Mirandy ze Sexu ve městě prozradila tajemství sexuálních scén v seriálu

Seriálový fenomén, který má na svědomí i to, jak v dnešní době otevřeně mluvíme o sexu, odkryl tajemství scenáristů, kteří vytvářeli všechny milostné a sexuální eskapády s jedním jediným pravidlem. To odkryla představitelka Mirandy Cynthia Nixon.

Šest let ztvárňovala drsnou právničku s nepřeberným množstvím milenců, ale jednou jedinou láskou. Cynthia Nixon se rozpovídala na akci pro filmový web IMBD. Asks o tom, jak to vlastně fungovalo v Sexu ve městě. Sex ve městě diváky obohatil o šest seriálových řad a hlavně příběhů z osobního života čtyř úspěšných žen z New Yorku, které se více než často nazývají slovem "single".

Sex ve městě nám tak poprvé umožnil vidět sexuální životy zblízka v televizi. Přestože se televizní průmysl od roku 1998 posunul o dost odvážnější a naturálnější zobrazení sexu (speciálně HBO, které před pár lety překvapilo minisérií Girls), sledovat životy Carrie, Charlotte, Mirandy a Samanthy je pro většinu z nás pořád obrovská zábava, ačkoliv seriál skončil v roce 2006.

I proto fanoušky Sexu ve městě zajímalo, jak se vlastně sexuální scény vymýšlely. Když si totiž většina nás vzpomene na sexuální dobrodružství Samanthy Jonesové, které jsou převážně napsány velice humorně, většina z nás by řekla, že je to jasný výmysl šikovných scenáristů.

To však Cynthia Nixon negovala: "Scenáristi měli jedno jediné pravidlo o psaní sexuálních scén – nedali do scénáře něco, co se nestalo jim samotným nebo jejich přátelům, které velice dobře znají. Takže to nemohlo být tak, že by napsali sexuální scénu inspirovanou obuvníkem tatínka vaší kamarádky," vysvětluje představitelka Mirandy.

Toto pravidlo je tedy studená sprcha pro všechny "hejtry", kteří tvrdí, že Sex ve městě je jen pohádka pro ženy. Také byste všichni chtěli poznat inspiraci Samanthy Jonesové?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.