Tady ho nepoznáte. Podívejte se na úplně první roli Pana Greye!

V padesáti odstínech šedi se ukázal jako nekompromisní milardář, který svádí boj nejen v byznysu. V neděli na Prima Love můžete vidět představitele Christiana Greye v jeho úplně první filmové roli. A garantujeme vám, že ho díky stydlivému pohledu vykuleného třiadvacátníka ani nepoznáte!

Dnes už má třiatřicetiletý představitel nejslavnějšího sexuálního uzurpátora, Jamie Dornan, odehráno leccos. Pravidelně ho můžete sledovat v úspěšném seriálu Fall, kde hraje výstavního zabijáckého psychopata, nemluvě o tom, že se přes celé léto a teplý podzim pohyboval po Praze, aby natočil snímek o atentátu na Heydricha.

Z mola do filmu

Čerstvý dvojnásobný otec se před hereckou kariérou živil jako jeden z nejúspěšnějších modelů na světě. Není tedy od věci, že právě na tomto pracovním poli si ho vybrala režisérka Sofia Copola (Ztraceno v překladu, Smrt panen), která s módním průmyslem koketuje už od mládí jako návrhářka, díky svému slavnému otci však nezapomíná ani na film. Z modela se tak před deseti lety stal začínající herec.

Sexy Švéd zaujal

Na Prima love uvidíte Jamieho Dornana už v neděli v jeho první roli jako okouzlujícího švédského vojáka a zároveň milence Marie Antoinetty ve stejnojmenném snímku. Jeho plachý pohled a drzá mluva těla vzbudila v divačkách zájem o to, kdo je ten vysoký Švéd, kterého klofla francouzská legenda.

Marie Antoinetta je přes obrovskou výpravu s dokonalými kostýmy (kostymérka za ně získala Oscara) introvertní film o "malých dějinách" jedné Rakušanky, která převrátila Francii naruby, proto tento snímek nezpůsobil komerční poprask. Pro budoucího pana Greye však znamenal důležitou zastávku v jeho kariéře.

Marii Antoinettu i s Jamiem Dornanem uvidíte v neděli ve 20.15 na Prima Love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.