Topmodelka Tyra Banks se ve svých 42 letech stala matkou

Hvězda reality show Amerika hledá topmodelku, Tyra Banks, si ve svých dvaačtyřiceti letech poprvé užívá roli maminky. Dítě si nechala odnosit náhradní matkou a díky vlastní zkušenosti upozorňuje ženy na problematiku odkládání rodičovství.

Tyra Banks se sice na začátku kariéry proslavila jako jedna z mála ebenových topmodelek už v polovině devadesátých let, většina Čechů ji zná hlavně jako porotkyni a hlavu celého televizního projektu Amerika hledá topmodelku, kterou mohli sledovat na Prima love. Kromě toho je i úspěšnou moderátorkou vlastních televizních show a producentkou. Není proto divu, že její úspěch na pracovním poli a budování kariéry ruku v ruce s novými pracovními nabídkami odsunuly na druhou kolej i její osobní život.

Bolestivá pravda vyšla na povrch

Před několika měsíci Tyra nejspíš neplánovaně během vlastní televizní talkshow odhalila jednu ze svých životních bolestí. Propukla pláč ve chvíli, když se ve studiu mluvilo o tom, jak jsou lidé někdy necitliví, když se žen ptají, proč ještě nemají dítě. "Někdy se totiž můžete snažit, jak chcete, ale nejde to," plakala Tyra během živého přenosu. Topmodelka se totiž podle svých slov společně s přítelem snažila dlouho o dítě, ale stále se nedařilo.

Když mi bylo dvacet tři, říkala jsem si, že za tři roky budu mít dítě, když mi bylo dvacet čtyři, říkala jsem si, že za tři roky budu mít dítě. Říkala jsem si to každý rok, ale když jsem přišla do stadia, kdy jsem dítě opravdu chtěla, už to nebylo tak lehké, svěřila se Tyra Banks.

Na Instagram se před pár hodinami pochlubila fotkou miminkovské čepičky a prohlášením, že je pyšnou matkou chlapečka jménem York Banks Asla. Tyra byla také kritizovaná veřejností, že si nechala malého Yorka "odnosit" náhradní matkou kvůli své postavě. Vše ale spíš ukazuje na to, že pro takovou variantu se rozhodl pár kvůli fyzickému stavu modelky, rozhodně ne kvůli tomu, že by si tato žena nechtěla zničit postavu. Nemluvě o tom, že Tyra už modelkovskými mírami hrdě neoplývá pár let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.