Český Elvis rozdrtil porotu. A svou holku prý sbalil na něco úplně jiného!

Česko Slovensko má talent 2015 bude na obrazovkách už ve čtvrtek na Primě ve 20.15. Porotu okouzlil náctiletý Elvis, který vystřihl takovou show, že roztančil celé publikum. Podívejte se na scénu.

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. První díl Talentu rozezněl mladý český hudebník, který na střední škole okouzluje svým muzikálním talentem. Jeho vzor?

Nikdo jiný než Elvis. Náctiletý Adam Hobza Elvise jen nenapodbuje, on vystoupení amerického zpěváka skvěle doplňuje svým vlastním tvůrčím způsobem.

Nová porotkyně Diana Mórová ihned poznamenala, že si dovede představit, že na takové vystoupení se musí balit hodně holek. Mladý Adam však přiznal, že jeho přítelkyně ho viděla zpívat a hrát teprve v tento moment. Porota si pak jeho přítelkyni nechala přivolat.

Podívejte se na scénu:

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.