Co nám řekli Lucka Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš o nových talentech?

Nová řada soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT už klepe na dveře. Vyptali jsme se proto porotců a moderátorů na to, jak se jim líbilo natáčení divadelních kol, jestli se těší na přímé přenosy a také, zda váhali, jestli nabídku televize Prima přijmou.

Co nám ale nedalo, bylo nezeptat se Lucie Bílé na její úžasné outfity.

Vaše kostýmy a celková image byly skutečně skvostné. Jak dlouho vám trvalo vybrat garderobu pro ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

Lucie Bílá: Nic není zadarmo a toto obnášelo, řekněme, deset, jedenáct hodin nepřetržitého zkoušení a dolaďování. V žádném případě bych to nezvládla sama. Co se módy týká, potřebuju někoho, kdo jí opravdu rozumí. Vždycky jsem pracovala s těmi nejlepšími, ať je to Liběna Rochová nebo stylistka Sandra Žigová. Díky Talentu spolu pracujeme vlastně už čtvrtý rok. Stejně tak si ale nedovedu představit fungování bez mého kadeřníka Zoltána Takácse. Jeho modré nebo červené vlasy, jeho ofinky, vůbec jeho nápady mně dělají obrovskou radost.

Jak jste se cítil v nové roli porotce show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT při natáčení divadelních kol?

Leoš Mareš: Především jsem se velice bavil. Ať byli soutěžící lepší nebo horší, smál jsem se a těšil jsem se z toho, co vidím. Pokaždé jsem si představil, že jsem divák u televizní obrazovky, a na co jsem se díval, to mě bavilo. Natáčení divadelních kol je náročné, končili jsme ve dvě, ve tři hodiny ráno každý den, a přesto jsem se nemohl nabažit. Dokonce jsem první dny prohlašoval, že bych zrušil noční přestávky a natáčel klidně nepřetržitě.

Počtvrté letos sedíte v porotě ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Váhal jste, zda znovu přijmout nabídku na roli porotce?

Jaro Slávik: Ano. Velmi. Nebylo to jednoduché rozhodování z mnohých důvodů. Po třech ročnících Talentu jsem se cítil poněkud opotřebovaný a ptal jsem se sám sebe, jestli dokážu této show přinést ještě něco nového. Až Leošova účast pro mě byla jakýmsi katalyzátorem v procesu rozhodování, protože moje původní rozhodnutí znělo do čtvrtého pokračování nejít. Leoše Mareše ovšem považuji za jednoho z mediálně nejzdatnějších lidí v československém zábavním průmyslu a toto byla možná jediná šance na společnou spolupráci. To jsem si pochopitelně nechtěl a nemohl nechat ujít.

Váhal jste, zda znovu přijmout nabídku na roli moderátora?

Jakub Prachař: Nad nabídkou moderování jsem neváhal jsem vůbec. Tato práce mě velmi baví, takže bylo od začátku jasné, že do toho půjdu i letos. Bez nejmenších pochybností.

Martin Pyco Rausch: Jsme čtrnáct hodin denně, dva týdny v kuse před kamerou, na to si podle mě nikdo nezvykne. Každopádně po letech zkušeností už s tím počítáme. Těsně před natáčením jsem se vrátil z Afriky, kde jsem byl coby ambasador organizace UNICEF. Myslím, že to byla jedna z vůbec nejsmysluplnějších věcí, které jsem tento rok udělal. Po návratu jsem měl pár dní na regeneraci. Měl jsem čas, abych nic nedělal, hodně spal, dobře jedl a čekal, jestli dostanu malárii. (směje se) Bral jsem sice antimalarika, ale člověk si nikdy nemůže být stoprocentně jistý.

Podívejte se na první ukázku z nové řady Talentu ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.