Co uvidíte v sobotním Talentu? Zedník zpívá pro svého těžce nemocného syna

Sobotní Česko Slovensko má Talent uvidíte ve 20.15 na Primě. Víkendová show bude tentokrát pořádně různorodá. Můžete se těšit na muže, který se přihlásil omylem, ale zvítězil na plné čáře. Nebo chlapce, jehož vzor je Eminem a umí skvěle rapovat.

Talent se blíží do semifinálových kol. Na to první se můžete těšit už 18. listopadu a odehraje se znovu v Bratislavě. Některá vystoupení vám dokonce vezmou dech, stejně jako Lucii Bílé. Jiná za sebou mají šlechetný důvod jako například vystoupení otce a amatérského zpěváka Vojtěcha Lička.

I když se porota zdá někdy poněkud neúprosná, občas zahrají na citlivou notu a pomohou nervóznímu soutěžícímu. Slovenský zedník Vojtěch Ličko má obrovskou trému, kdy se mu klepou ruce jako alkoholikovi po ránu (citujeme Jaro Slávika). Jeho nervozita způsobí i to, že se amatérský zpěvák, jenž nikdy nevystupoval před lidmi, zkrátka netrefí do hudby.

Z nákupu rovnou na pódium

Jak tvrdí Jaro Slávik, Votěch Ličko má příběh, který by mohl plnit bulváry. S rodinou šel nakoupit do nákupního centra, kde se shodou okolností konal casting Česko Slovensko má talent 2015. Sám dokonce řekl před kamerami a porotou, že by veškerou peněžní výhru daroval na dětskou onkologii. "Dřív jsem se zajímal o peníze, ale od doby, co je můj devatenáctiletý syn vážně nemocný, je všechno úplně jinak. Peníze vás přestanou zajímat. Syn teď půjde na chemoterapii," vysvětluje Vojtěch, který svým přirozeným zpěvem okouzlí.

Dvojče Eminema

Šestnáctiletý kluk nosí na hlavě platinového ježka. Už na první pohled připomíná svého idola, Eminema. Jak už z Talentu známe, totožný vzhled však nezaručuje, že tyto dvě naprosto rozdílné osoby bude pojit podobný talent. Lukáš Borák však vystřihne show, která přsvědčí, že v něm dříme obrovský um. Svým hudebním projevem sice hodně připomíná svého idola, ale to porotě nevadí. Hip hopových tragédiíí zažili už dost, teď je na čase dát prostor někomu takovému. Lukáš své vystoupení věnuje matce, která je samoživitelkou a má kvůli němu dvě práce.

Podívejte se na VYSTOUPENÍ TADY

Ujetá hudební párty s dětskými seriály

Když přijde hodně barevná kapela Káčerovo ze Slovenska na pódium, musíte se smát. Pánové a dámy prostě všechno berou s obrovskou nadsázkou. Na pódiu v barevných legínách zahrají několik hitů z našich dětských let. Chcete si připomenout své oblíbené znělky vašeho dětství? Co takhle Kačera Donalda?

Ochutnávku uvidíte TADY

Dědové se promění v bláznivé breakdancery

Nic není tak, jak se zdá, to nám předvede taneční skupina Product Crew. Mužům je maximálně devětadvacet let, ale na pódium přichází senilní pánové, kteří mají nejlepší léta za sebou. Moment překvapení na sebe nenechá dlouho čekat...

Vystoupení uvidíte TADY

Sledujte Talent už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.