Co vlastně znamená, když se řekne: Jedeme bomby!?

Jedeme bomby! To se na brněnských divadelních prknech ozývalo často. Song, který má přes pět milionů zhlédnutí je pro cool tanečníky a tanečnice základnou. To předvedly i holky z taneční skupiny Magic Free Group Brno. A holky jedou bomby!

Holky z brněnské taneční skupiny předvedly nejen taneční show, ale zarepovaly před porotou song Bomby. S velkým úspěchem. Poslechněte si, jak tyhle holky jedou bomby!

Za frází "jedeme bomby" není nikdo jiný než exotický Ben Christovao, který se v roce 2009 dostal do povědomí veřejnosti díky pěvecké talentové soutěži. Na rozdíl od kolegů nebyl sice nikdy zpěv jeho silnou stránkou, nicméně ten kluk má styl a tanec v krvi. Jeho cílevědomost ho dostala tam, kde je teď. A možná proto se jeho Bomby tento rok objevovaly tak často v divadelních kolech Česko Slovensko má talent 2013.

Ben se krom pěvecké soutěže může pochlubit i působením ve skupině Jad Dance Company, vedené Yemim AD. Už má také za sebou svou debutovou desku s názvem Definitely Different, jejíž součástí je úspěšný singl Give Me Some More a která ho doslova vynesla na přední místa hudebních hitparád.

Jedeme bomby!

Song Bomby a perfektní klip mu zajistily pevnou fanouškovskou základnu. Ben si v něm tak trochu střílí ze všech lidí, kteří se snaží být za každou cenu cool. A rozhodně si nebere servítky. Co vlastně znamená fráze, která se uchytila v řeči dnešních teenagerů? Ben říká, že "bomby" odchytil od své kamarádky a tanečnice, která před každým tanečním vystoupením říkala: "Dneska jedeme bomby, holky!"

Když jedete bomby, znamená to jediné. Prostě do toho jdete naplno!

Režie skvělého videoklipu patří Tomáši Kasalovi a mezi účastníky natáčení byli například slovenští rappeři Moja Reč a taky Benův mladší bráška. Tenhle song má na Youtube už víc jak 5 000 000 zhlédnutí.

Ben zbrojí proti komunistům

Zpěvákovo jméno je nově spojeno i s předvolební kampaní s názvem Nikagda nězabuděm, jejímž ústředním mottem je boj proti komunistům. Iniciátorem je skupina Lucie, ke které se přidal například Pražský výběr, Dan Bárta a Vojta Dyk. Jde o uskupení lidí, kteří nevidí budoucnost v oživování komunistické éry a už vůbec ne ve směřování naší země ke Kremlu. Jedná se o hnutí svobodných občanů, kteří vidí potenciál v rozumně smýšlejících lidech, kteří jednak půjdou volit, vědí koho budou volit a hlavně vědí, koho nevolit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.