Co vlastně znamená, když se řekne: Jedeme bomby!?

Jedeme bomby! To se na brněnských divadelních prknech ozývalo často. Song, který má přes pět milionů zhlédnutí je pro cool tanečníky a tanečnice základnou. To předvedly i holky z taneční skupiny Magic Free Group Brno. A holky jedou bomby!

Holky z brněnské taneční skupiny předvedly nejen taneční show, ale zarepovaly před porotou song Bomby. S velkým úspěchem. Poslechněte si, jak tyhle holky jedou bomby!

Za frází "jedeme bomby" není nikdo jiný než exotický Ben Christovao, který se v roce 2009 dostal do povědomí veřejnosti díky pěvecké talentové soutěži. Na rozdíl od kolegů nebyl sice nikdy zpěv jeho silnou stránkou, nicméně ten kluk má styl a tanec v krvi. Jeho cílevědomost ho dostala tam, kde je teď. A možná proto se jeho Bomby tento rok objevovaly tak často v divadelních kolech Česko Slovensko má talent 2013.

Ben se krom pěvecké soutěže může pochlubit i působením ve skupině Jad Dance Company, vedené Yemim AD. Už má také za sebou svou debutovou desku s názvem Definitely Different, jejíž součástí je úspěšný singl Give Me Some More a která ho doslova vynesla na přední místa hudebních hitparád.

Jedeme bomby!

Song Bomby a perfektní klip mu zajistily pevnou fanouškovskou základnu. Ben si v něm tak trochu střílí ze všech lidí, kteří se snaží být za každou cenu cool. A rozhodně si nebere servítky. Co vlastně znamená fráze, která se uchytila v řeči dnešních teenagerů? Ben říká, že "bomby" odchytil od své kamarádky a tanečnice, která před každým tanečním vystoupením říkala: "Dneska jedeme bomby, holky!"

Když jedete bomby, znamená to jediné. Prostě do toho jdete naplno!

Režie skvělého videoklipu patří Tomáši Kasalovi a mezi účastníky natáčení byli například slovenští rappeři Moja Reč a taky Benův mladší bráška. Tenhle song má na Youtube už víc jak 5 000 000 zhlédnutí.

Ben zbrojí proti komunistům

Zpěvákovo jméno je nově spojeno i s předvolební kampaní s názvem Nikagda nězabuděm, jejímž ústředním mottem je boj proti komunistům. Iniciátorem je skupina Lucie, ke které se přidal například Pražský výběr, Dan Bárta a Vojta Dyk. Jde o uskupení lidí, kteří nevidí budoucnost v oživování komunistické éry a už vůbec ne ve směřování naší země ke Kremlu. Jedná se o hnutí svobodných občanů, kteří vidí potenciál v rozumně smýšlejících lidech, kteří jednak půjdou volit, vědí koho budou volit a hlavně vědí, koho nevolit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.