Čtvrteční Talent: Znovu padne zlatý bzučák. Pro koho?

Česko Slovensko má talent má za sebou teprve třetí díl, ale už ve čtvrtek padne druhý zlatý bzučák. Pro koho? Kdo okouzlil porotu natolik, že jde rovnou do finále? Během televizní show uvidíte i věci, které by vás v životě nenapadly. Uměli byste malovat vlastníma očima?

Česko Slovensko má talent uvidíte už tento čtvrtek ve 20.15 na Primě. Některé talenty jsou tak trochu diskrimované jinými. Takové psaní poezie málokdy proměníte v nabušenou show, jež bude bavit davy. Stejný případ je malování. Jak udělat show z tak křehkého a introvertního talentu? Dost těžko, pokud tedy nemalujete vlastními slzami.

Ve čtvrtek uvidíte umělce, který nasaje nosem speciální barvy, aby mohl svými barevnými slzami pomalovat obraz. Jeden obraz mu trvá několik měsíců, pokud už by teď měl zájemce. Porotci nevěří hlavně jeho očím. Umělec však trpí určitou anomálií, která mu malovat vlastními slzami dovoluje. Vy to však rozhodně nezkoušejte doma!

Pekelné diablo

Žonglování diablem. Další sport, který vídáte tak maximálně na ulici, ale rozhodně ne v televizi. Že je to škoda, pochhopíte, když na pódium přijde mladík, který předvede nejen žonglovací show, ale také trochu taneční, jež skvěle kloubí zábavu a talent. A z na první pohled obyčejného kluka se rychle stává bavič.

Z uklízečky na pódia

Pro některé znamená jejich talent celý život. Tak to měla i Češka Růženka, dokud nemusela skončit s latinskoamerickými tanci. Byla nešťastná, dokud jí někdo nepředvedl, co je to pole dance. Na pódiu vystřihla trochu komediální show a získala si celou porotu. Jaro Slávik se do ní rovnou zamiloval!

Čtvrteční Talent uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.