Deník z Talentu (den pátý): Porota? Hádali se a plakali. Všichni!

Po jednodenní pauze se opět rozbíhá natáčení pořadu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013. A pátý natáčecí den byl ve znamení velkých emocí.

Práce na tak obrovském pořadu, jakým je ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, zahrnuje i osmnáctihodinovou pracovní dobu, proto celý štáb a porota dostaly na jeden den volno. Leckdo by volný den prospal, ale naši porotci jsou zvyklí fungovat i bez spánku naprosto bravurně. Leoš se přiznal, že si zašel zahrát karty, a Lucie jela zpět na druhý konec republiky.

Vystřídali jsme redaktora Ondru přesně ve chvíli, kdy se brněnské divadlo pomalu probouzelo. V divadelních kuloárech se proslýchalo, že nás čekají velké věci. V životě by mě ale nenapadlo, že na tvářích porotců během jedné půlhodiny uvidím smích a velké slzy. U všech.

Během vlažnějšího rozjezdu, kdy jsme častěji slýchali slovíčka jako „nie“, jsem naprosto pochopila, co v našem rozhovoru prozradil moderátor Pyco. Dnes už talent není jen o tom, že umíte třeba skvěle zpívat. Takových zpěvaček a zpěváků jsme tu viděli mraky. Mají úžasnou barvu hlasu, skvěle intonují, dobře vypadají, přesto jim něco chybí… Talent znamená i dokázat na sobě pracovat a mít ambice.

A pak přijde nenápadná dívka, která svou verzí Edith Piaf zboří divadlo. Chvíli jsme ji dokonce podezřívali, že je to playback.

Nebo uvidíte bojový tanec capoeira, který publikum během pěti sekund zasáhl obrovskou energií, z níž bude čerpat minimálně další dva dny i celý filmový štáb, jenž pro pytle pod očima už skoro nevidí.

Výměna názorů Leoše a Jara

Když na pódium přišel extravagantní tanečník Mrci, Leoš se začal smát nad výběrem jeho přezdívky. Ve chvíli, kdy ho uviděl tančit, změnil názor. Jenže Jaro měl názor úplně jiný, a tak vznikla obrovská slovní bitva na téma: je tohle nové umění, nebo ne?

Koneckonců, můžete to posoudit sami:

Jak se říká, to nejlepší nakonec. Viděli jsme pár slz i u Jara Slávika. Na jeho obhajobu – slzy polykalo celé divadlo po tom, co jsme slyšeli a viděli příběh jednoho velkého životního bojovníka. Miro nás dostal všechny, ale na něj si musíte počkat až do vysílání!

Petra Kloidová

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.