Do finále Talentu postupuje zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dospěla do semifinálových kol. První semifinále jste mohli vidět tuto neděli. Kteří čtyři z osmi účastníků nakonec postoupili do finále?

První semifinálový přenos byl skutečně nabitý. Ještě lepší vystoupení, než v divadle předvedli skvělý bubeník Mika Ronos, úspěšný tanečník Miroslav Bruise Žilka, operní pěvec Mirek Sýkora,dívčí taneční skupina Magic Free Group, písničkář Pavel Helan, sexy tanečnice pole dance Lucie Šimková, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zpěvačka Lucie Dobrovodská a tanečníci se světelnou show Moving lights.

Nejvíce SMS hlasů od diváků během nedělního přímého přenosu získal operní zpěvák se silným životním příběhem Miroslav Sýkora.

Na druhém místě se umístil skvělý tanečník Miroslav Bruise Žilka.

Třetí největší počet hlasů od diváků získal výtvarník Malej Dejv.

Na čtvrtém až pátém místě se umístili písničkář Pavel Helan a tanečnice pole dance Lucie Šimková. Z těchto dvou účastníků vybírala porota a do finále ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nakonec poslala vtipného písničkáře Pavla Helana.

Postupujícím gratulujeme a všem vystupujícím děkujeme za skvělé výkony!

Druhé a poslední semifinále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat už v neděli 1. prosince od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.