Doma z ní chtějí mít zubařku, ona má však talent od boha

Na pódium Talentu dorazila i slovenská kráska, která okouzlila svým pěveckým talentem. Její francouzský šanson dojal naprosto všechny. Terézia má však doma poněkud těžší situaci, tatínek z ní chce mít zubařku!

Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Terézia Králiková okouzlila nejen svým šarmem a krásou, ale hlavně zpěvem. Dar nemá tak úplně od boha jako hlavně od maminky, která byla v mládí zpěvačkou. Jenže její otec má na Slovensku úspěšnou zubní praxi a přeje si, aby Terézia nastoupila na vysokou školu.

Terézia si však přeje zpívat, ale doma má i postiženou sestru, která jí podle svých slov dodává sílu a inspiraci. Mohla by se jako zpěvačka starat o svou sestru? Ne všechny zpěvačky také mají tak velkou finanční svobodu.

Tak uvidíme, jestli tatínek Terézie po takovém vystoupení přehodnotí svoje rozhodnutí.

Podívejte se na výstup talentované zpěvačky:

Česko Slovensko má talent 2015 uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.