Exkluzivní rozhovor s Ataiem: Díky Talentu mě lidé poznávají i v Kyrgyzstánu

Atai Omurzakov všechny překvapil, když se objevil znovu v brněnském divadle během natáčení Česko Slovensko má talent 2013. Po svém vítězství v Talentu před dvěma lety, se po něm vysloveně slehla zem. My jsme se ho zeptali, co dělal celé ty dva roky!

Atai se v Talentu objevil nečekaně. Rozhodl se totiž představit své přátele, které učí ve své taneční škole v Kyrgyzstánu, a které zná od dětství. "Jsou daleko šikovnější než já," tvrdí se svou typickou skromností.

Podívejte se na rozhovor, kde se Atai svěřil, co dělá jeho maminka, která je jeho fanynkou a hlavně hnacím motorem pro samotného Ataie. Ten nikdy nepoznal svého otce, a se svou matkou jako samoživitelkou zažili těžké časy, kdy neměli ani kde bydlet. Atai má na své dětství poměrně kruté vzpomínky: "Pamatuji si jen, že maminka plakala," říká vítěz Česko Slovensko má talent pro rok 2011.

Po jeho výhře a náhlém zmizení česká média spekulovala, kde Atai může být, o Atai nevěděl ani porotce Jaro Slávik, který s nim měl odletět do Las Vegas. Odjel do Las Vegas?

Znamenal jeho úspěch něco v rodném Kyrgyzstánu? Je slavný? To se dozvíte v rozhovoru.

Už jste na jeho vystoupení zapomněli? Osvěžte si jeho úžasný talent:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.