Holčička klame tělem. Předvedla metalový popěvěk a dostala porotu na pódium!

Sobotní Talent bude v určitých momentech velice bizarní. Málokdo by čekal ve třináctileté holčičce metalového ducha. Jakub Prachař poznamenal, že nejlepší jsou její dokonale vytrénované pózy odkoukané od metalových zpěváků. Jenže to není všechno...

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě.

Jedna z prvních vystupujících klame tělem. Na pódium přijde třináctiletá Lenka Gurínová v sukénce, ale její koníček vás trochu překvapí. Miluje metal. Po celé bratislavské aréně se tak rozléhá chrčení padesátiletého alkoholika, jenž překvapivě patří zmíněné dívence.

Celá porota je naprosto v šoku. Nikdo by tohle nečekal, ale Jakub Prachař dokonce vyleze na pódium. Chce selfie. Lucii Bílé to jako bývalé metalové zpěvačce nedá a připojí se. Jestli vytvoří novou super kapelu, na to už se budete muset podívat sami.

Sobotní Talent uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.