Jak se připravovala Lucie Bílá na Talent? Dva měsíce nejedla!

Natáčení talentové soutěže Česko Slovensko má talent je náročné po psychické i fyzické stránce. Být porotcem nebo moderátorem s sebou nese velkou zodpovědnost. Jak se na natáčení připravovala Lucie Bílá?

Lucie Bílá je porotkyní Talentu už počtvrté. Tahle práce však pro ni neznamená jen dobře vypadat, ale být také každý den čtrnáct hodin během celého natáčení pohotová, vtipná a rozhodná. Nemluvě o obrovském emočním vypětí kvůli únavě a lidským příběhům, které nejsou vždy veselé.

Určitě vám neuniklo, že naše slavice a zároveň porotkyně Talentu je velice emocionální člověk. A na lidské příběhy se navíc nemůžete nikdy připravit. Během letošního natáčení ronili slzy všichni přítomní. Lucie je ale krásná žena, od které se očekává, že bude během natáčení okouzlující, chic a stylová. A to stojí nějaké úsilí. Určitě vás překvapí, jak náročné byly přípravy na natáčení Talentu...

Lucie Bílá je ženou tisíce tváří. Foto: archiv

Vybrat Lucii garderobu trvalo 11 hodin!

Lucie musela před natáčením vyzkoušet několikero různých proměn účesů, ale i šatů. Výsledek je fenomenální, ale jak ona sama tvrdí, nebylo to lehké: "Nic není zadarmo a toto obnášelo, řekněme, deset jedenáct hodin nepřetržitého zkoušení a dolaďování. V žádném případě bych to nezvládla sama. Co se módy týká, potřebuju někoho, kdo jí opravdu rozumí. Vždycky jsem pracovala s těmi nejlepšími, ať je to Liběna Rochová nebo stylistka Sandra Žigová. Díky Talentu spolu pracujeme vlastně už čtvrtý rok.

V divadelních kolech Talentu mám pětadvacet různých proměn, což znamená pětadvacatery šaty, boty, doplňky. Nutnou součástí mé profese je totiž nejen talent, ale také to, aby se na mě dalo v televizi dívat. Protože lidi nejsou slepí. A jsou schopni uvěřit jenom tehdy, když na mě bude hezký pohled. Stejně tak si nedovedu představit fungování bez mého kadeřníka Zoltána Takácse. Jeho modré nebo červené vlasy, ofinky a vůbec jeho nápady mi dělají obrovskou radost."

Chcete vidět všechny její outfity? Podívejte se do článku!

Vypadat dobře před kamerou znamená mít úžasnou disciplínu

Jak sama říká, zpěvačka se musí nejen dobře poslouchat, ale jelikož vystupuje i před lidmi, musí se na ni i dobře dívat. Vypadat skvěle před kamerou, která přidává deset kilogramů ani nemrknete, stálo Lucii velké úsilí a silnou disciplínu. Však si během pauzy v natáčení ze sebe udělala legraci poznámkou, že kvůli Talentu dva měsíce nejedla:

"Vzhledem k tomu, že jsem tušila, co nás čeká, změnila jsem jídelníček už před natáčením. Nezatěžovala jsem tělo žádným silným masem, snažila jsem se jíst hodně ovoce, hlavně ananas, který dodá hodně energie. Pochopitelně jsem se začala připravovat už dřív, protože k čemu by bylo krásné oblečení na neforemném těle. Vždycky jsem byla barokní andělíček, nicméně chtěla jsem vypadat dobře, a to prostě není zadarmo. Musím na sobě hodně pracovat a dělám to ráda.

V mém jídelníčku nejsou žádné mléčné výrobky ani hovězí a vepřové maso. Odstranila jsem z něj všechny zbytečnosti, které zatěžují organismus, a musím říct, že se cítím neskutečně dobře. Při natáčení na to sice není čas, ale jinak denně cvičím. Mám dva trenéry a doma stroj, který využívám, kdykoli se s nimi kvůli pracovnímu vypětí nemůžu vidět. Ve všem budu pokračovat, ráda bych si totiž kondici udržela i po Talentu. Ostatně budu ji potřebovat na Černobílé turné."

Sledujte ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 každou neděli od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.