Jaro Slávik se veřejně omluví všem kouzelníkům!

Je veřejně známé, že porotce Česko Slovensko má talent Jaro Slávik nesnáší v životě dvě věci – kostkované košile a kouzelníky. Ve čtvrtek ve 20.15 na Primě však pozná jednoho, kvůli kterému se pak omluví celému kouzelnickému cechu. Česko Slovensko má talent uvidíte ve čtvrtek večer!

PRVNÍ DÍL ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY TADY

Česko Slovensko má talent přinese další dávku zajímavých talentů, ale také překvapivých zvratů v životech porotců. Jeden takový zažije sám kat-porotce Jaro Slávik, který možná poprvé v životě uvidí v Česko Slovensko má talent kouzelníka, s jehož výkonem bude spokojený. Možná dokonce i omráčený stejně jako zbytek poroty.

Mimo jiné uvidíte i černého zpěváka, který mluví česky jen ve chvíli, kdy se opije, ale česky zpívat umí!

Výběr toho nejlepšího z talentů má na svědomí čtyřčlenná porota Jaro Slávik, Lucie Bílá, Diana Mórová a Jakub Prachař. Pohotově pořadem provádí moderátorská dvojice Junior a Marcel – Milan Junior Zimnýkoval a Marcel Forgáč.

Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě už ve čtvrtek ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.