To je Talent: Nasaje barvu nosem a maluje vlastními slzami

Kromě všeobecných talentů, jako je zpěv a tanec, můžete na obrazovkách v televizní show zahlédnout i opravdové skvosty. Ve čtvrtek třeba uvidíte muže, jenž maluje barvami. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však nemaloval očima. Že nechápete? Podívejte se, o co jde.

Česko Slovensko má talent uvidíte už tento čtvrtek ve 20.15 na Primě. Určitě existují talenty, které se na televizních obrazovkách a na pódiu nedají tak dobře prodat jako různá vystoupení. U malování je to však dvojnásobně těžší. Jak udělat show z tak křehkého a introvertního talentu? Dost těžko, pokud tedy nemalujete vlastními slzami.

Jak to španělsky mluvícího umělce vůbec mohlo napadnout něco takového vyzkoušet? A jak to dělá, že stále vidí, když malířské barvy jsou toxické? Malíř je podle svých slov už dva roky pod dozorem lékařů, své barvy si vytváří sám tak, aby neubližovaly jeho zraku. Na pohřbu svého dědečka zjistil, že nemůže plakat. Lékaři mu zjistili jednu anomálii.

Podívejte se na vystoupení, z kterého běhá mráz po zádech!

Talent uvidíte ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.