Karel a Karel se vrací! S predátorskou show a striptýzem!

V sobotu uvidíte už druhý díl Talentt roku 2015. A vrací se nám staří známí! Pamatujete na povedenou dvojku Karla a Karla, kteří se před čtyřmi lety dostali až do semifinále? Tentokrát předvedli predátorskou show s trochou toho striptýzu.

Kluci ze zábavného dua Karel a Karel si nejspíš život bez striptýzu neumí ani představit, takže jejich světelnou show, kterou předvedli v Bratislivě, museli trochu okořenit komediální složkou. Pomohli jim k tomu tři stripéři a show s nebezpečným tématem Predátoři dostala pořádnou jiskru. K libosti všech dam.

Duo Karel a Karel jste mohli vidět před čtyřmi lety v Česko Slovensko má talent, kdy se svou zábavnou show stali rychlým virálem i na internetu. Během dvou týdnů nasbírali na YouTube kolem jednoho milionu shlédnutí. Teď se vrací v plné síle. Postoupí dál?

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu na Primě ve 20.15!

NOVINKA! Talent můžete sledovat dokonce dvakrát týdně! Každý čtvrtek a sobotu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.