Kdo dostal porotu a diváky? Potetovaný tanečník kombinuje hip hop s baletem

Sobotní Talent se tentokrát neobejde bez dokonalých tanečníků. Jeden takový přišel na pódium a porotu okouzlil svým tancem. Pak oznámil, že to byl jen freestyle. Tedy tančil na hudbu nepřipravený. V ten moment se Jaro Slávik postavil a začal tleskat ještě jednou.

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Primě.

Některé talenty přicházejí na televizní pódium zcela neočekáváně. Málokdo by čekal kombinaci potetovaného mladíka s baletem. Když se v nebi rozdával talent k tanci, Michal Kruž si nejspíš došel rovnou dvakrát. Jak jinak si vysvětlit jeho dokonalý cit pro rytmus? Na pódiu předvedl zábavnou show.

Jak se dá vlastně kombinovat hip hop tanec s baletem? Michal balet studuje a tvrdí, že od té doby se jeho freestyle o dost zlepšil. Má to něco do sebe. Podívejte se na jeho vystoupení, ve kterém kombinuje několik hip hopových stylů dohromady. Prvkem navíc jsou bezesporu motivy baletu. Machistický styl hop hopu a něžný balet je kombinace opravdu nevšední.

Podívejte se na video:

Sobotní Talent uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.