Seriály a filmy

11. listopadu 2015 12:01

Petra Kloidová

Kdo půjde do semifinále? Porota se pohádala o tohoto soutěžícího!

Málokteré vystoupení dokáže rozdělit porotu na dva tábory, které nejsou schopné se naprosto domluvit nebo udělat alespoň menší kompromis. Chcete si tipnout, kdo vytvořil takový dojem? A můžeme vám napovědět, téma rozporu se bude týkat toho, zda se jedná o umění, či ne.

Ačkoliv většinou Jaro Slávik stojí jako osamocený pěšák sám v boji proti postupu soutěžících, tentokrát se k němu přidala Lucie Bílá. Oba dva totiž naprosto uchvátilo vystoupení Art Priority, které předvedlo jak vizuální show, tak i hudební.

"Oni mi vypnuli všechny smysly. Nám s Jarem spadly brady na zem a takhle jsme se drželi," vysvětluje nechápající Dianě Mórové a Jakubovi Prachařovi slavice Lucie Bílá. "Ta postapokalyptická vize je strašně cool, je to něco, co hýbe zahraničím," vysvětluje Jaro Slávik.

Nechá se porota oblomit? A co vy, jak se vám líbilo jedno z minulých představení? Připomeňte si ho tady:

Velký třesk uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě! Kdo postoupí do semifinále?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.