Lucie Bílá přizvala bubeníka Miku Ronose k hostování na svém Černobílém tour!

Jednadvacetiletý sympaťák Mika Ronos svou bubenickou show uchvátil porotkyni ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Lucii Bílou natolik, že nabídka na hostování na jejím turné následovala hned po slovech chvály nad jeho vystoupením!

A co několikanásobná zlatá slavice slíbila, to také splnila! Během jejího velkolepého Černobílého turné Mika Ronos absolvoval s Lucií jedenáct koncertů po celé republice! Lucie navíc navazuje na Černobílé turné hned dalším turné, a to tradičními Bílými Vánocemi! Jaká byla první reakce mladého talentovaného bubeníka Mika Ronose poté, co se management Lucie Bílé poprvé ozval s konkrétní nabídkou? „Vůbec jsem nečekal, že by to Lucie mohla myslet vážně! Když mě její management kontaktoval, vlastně se mi splnil dětský sen – zahrát si s naší nejlepší zpěvačkou. Byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Máme za sebou jedenáct fantastických koncertů po celé republice. Pro mě je to výjimečná zkušenost, za kterou jsem vděčný!“ dodává Mika.A co vedlo Lucii Bílou k tomu, že mladého bubeníka ke svému turné takhle aktivně přizvala? „Myslím, že nemáme ve čtvrté sérii naší soutěže výraznější osobnost, než je Mika Ronos! Má v sobě vše, co by náš vítěz měl mít. Má talent, charisma, energii, sílu a k tomu i velkou dávku skromnosti. Ví, co chce, a to, co umí, dokáže prodat. To, co z něj jde z jeviště, je energie, kterou by mohl rozsvítit celou Prahu. Je Bohem políbený a kromě toho je to i krásný chlapík!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.